SESTAVA KOLA - 4.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Datum kola: 22.08.2021

0

Čtvrté kolo obsahuje znovu velký počet dobře hrajících záložníků. Vyberte si svého oblíbence a hlasujte pro něj!

Tomáš Kasl byl v 33. minutě střídající gólman Krchleb. Nenechal však na sobě znát nervozitu a do zápasu vstoupil výborně. Podržel svůj tým a dokonce v deseti lidech dokázaly Krchleby uhrát jeden bod.

Milan Obdržálek - meclovský stoper, který dokázal přehlavičkovat v 88. minutě brankáře Kdyně a srovnat 2 minuty před koncem na 2:2. Meclov nakonec dokázal vyhrát i v penaltovém rozstřelu.

Dalibor Lončík - tvrdá zeď Chodského Újezda. Skvělá defenzíva, která podržela tým ve výhře 4:2 proti Klenčí.

Martin Holar - vysoký a hlavně tvrdý stoper Chodova. Mnohokrát ukázal, že ho moc hráčů neobehraje. Je rychlý a svými skluzy hodně pomáhá chodovské obraně.

Lukáš Kouřil - proti Chodovu výborně zvládl utkání. Bez jednoho hráče se v záloze dokázal chytat s chodovskou ofenzívou a nepustil je do žádné větší šance.

Václav Pešek - vstřelil konečný gól na 4:0 proti Plané. A jeho výkonem se zapsal mezi další skvělé záložníky do sestavy kola.

Petr Pikl - kapitán týmu Chodský Újezd. Dokázal vstřelit 3 branky na domácí půdě proti Klenčí a postoupil na druhého nejlepšího střelce soutěže.

Josef Pikl - další skvěle hrající záložník, přispěl svými zkušenosti na výhře 4:2 proti Klenčí.

Jan Černík - mladý záložník Dynama Horšovský Týn. Pomohl svými dvěma góly na výhře 4:2 proti Chodové Plané.

Tomáš Souček - rychlý křídelník týmu Postřekova. Jeho náběhy dokázaly mnohokrát zamotat hlavu soupeři.

Matěj Dufek - skvělý útočník Sokolu Postřekov. Mladík asistoval na prvním gólu proti Mrákovu a svojí aktivitou pomáhal držet míč na útočné polovině.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2021 10:43 do 25.08.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)