SESTAVA KOLA - 10.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 10.10.2015

0

Desáté kolo přineslo spoustu hráčských výkonů, které týmům pomohli k lepším výsledkům. Výběr několika z nich vám přinášíme v našem tradičním přehledu.

Brankář Miletína Miroslav Richter celý zápas odolával střelcům Hořic a hlavně díky němu se mohl Miletín radovat z bodu.

Lázním Bělohrad se podařilo otočit zápas na hřišti Roudnice. Vítěznou branku vstřelil ve druhé půli Tomáš Blažek.

I fotbalisté Černilova museli dohánět jednobrankové manko. To se jim povedlo a branku na konečných 1:2 zaznamenal ve druhém poločase Tomáš Matoušek.

Třebší se derby utkání s Novým Hradcem podařilo na výbornou a o třech bodech rozhodla už v první půli. Skóre nejprve otevřel Martin Farkaš a na poločasových 5:0 zvyšoval dvěma góly v závěru poločasu Josef Semerák

Třebechovice dokázaly otočit zápas s Vrchlabím, když vítěznou branku na 2:3 vstřelil v 90. minutě Petr Pokorný.

Úpice v Nepolisech dvakrát prohrávala. Na konečných 3:3 ale dával v 79. minutě Lukáš Rada a Úpice nakonec vyhrála po penaltovém rozstřelu.

Libčany si připsaly další drtivé vítězství. Na výhře 0:5 na hřišti Bílé Třemešné se dvěma góly podílel Martin Friedl i aktivní Lukáš Hubička.

Kunčice si připsaly vakítězství s čistým kontem proti poslednímu Českému Meziříčí. Skóre zápasu otevřel už v prvním poločase Tomáš Němec. V zápase byl hodně vidět i Jakub Mrázek, který svým pohybem a aktivitou vytvářel prostor a šance pro spoluhráče. Kunčice vyhrály 3:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.10.2015 12:00 do 14.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)