Hráčem 10. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 10.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Miroslav Richter

33%

Hráčem kola se stal brankář Miletína Miroslav Richter. Miletín hrál o víkendu derby s Hořicemi, ve kterém byli fotbalisté hořické Jiskry nebezpečnější, v cestě jim však stál gólman Richter. Brankář Miletína dokázal odolávat hořickým střelcům celých devadesát minut a i díky němu nakonec Miletín vybojoval bod za remízu 0:0.

2. Martin Farkaš 26%
3. Petr Pokorný 25%

0

Na třetím místě hlasování o Hráče kola se umístil třebechovický Pavel Pokorný. Třebechovice dokázaly otočit zápas s Vrchlabím právě díku Pavlu Pokorném, který v 90. minutě rozhodl o výhře Třebechovic 2:3.

Druhý skončil hráč Třebše Martin Farkaš. Třebši se derby s Novým Hradcem povedlo na výbornou. Již ve 13. minutě se prosadil Martin Farkaš, který nastartoval Třebeš ke konečnému vítězství 5:0.