ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Za béčko hraji jen, když je kluků málo

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Oldřišovský plejer Jaroslav Klement nám zodpověděl s nadhledem na pár otázek.

0
Gratuluji k výhře, kde jste pro ní sháněl podporu?
Děkuji za hlasy klukům z kabiny, hlavně Denis Bořucký se v této anketě angažuje nejvíc.
V Oldřišově je anketa velmi populární. Co Vás bude výhra stát do klubové kasy?
To teda je. Někteří kluci to hodně prožívají a minimálně mě to bude stát flašku.
Pojďme na zápas s Darkovičkami, kdy jste vedli o tři góly, ale Darkovičky pak snížili na rozdíl jediného gólu. Popište nám tento zápas.
Od začátku jsme měli převahu a vytvářeli jsme si šance, s jejichž zakončení jsme byli na štíru, takže jsme vedli po půli jen o jednu branku. Ve druhé půli to bylo až do sedmdesáté páté minuty to samé, to jsme vedli už 3:0. Pak domácí zjistili, že neumí náš brankář chytat a vystřelili dvakrát na branku a byly z toho dvě branky. (smích) Takže v závěru to bylo ještě drama.
Neobávali jste se v závěru o výsledek?
Trošku ano, ale nakonec jsme si výhru pohlídali, a odvezli jsme si zaslouženě tři body.
Jak jste byl spokojen se svým výkonem?
Nejsem moc spokojený, protože pár šancí jsem měl, ale neproměnil jsem je. Za béčko hraji jen, když je kluků málo.
Jaké ambice máte s Oldřišovem?
Ideální by byl střed tabulky, ale kluci málo chodí na tréninky, a myslím, že budou hrát kolem desátého místa.
Koho vidíte za hlavního kandidáta na postup?
Dle mého názoru si to pohlídají a nenechají vzít Dobroslavice.
Na jakém postu se Vám nejlépe hraje?
V útoku, kde mám velkou konkurenci v podobě Martina Dedka a Vojtěcha Bechného. Je pro mě čest si zahrát po jejich boku, protože to jsou páni fotbalisté. (smích)
S fotbale jste začínal v Sosnové, jak na vzpomínáte na léta strávená v tomto klubu?
Jsem rodákem přímo ze Sosnové a na roky strávené zde vzpomínám velmi pozitivně. Strávil jsem zde celou žákovskou kariéru. Trénovalo nás patnáct až dvacet žáků, a tento klub mi dal fotbalové základy. Vždy jsem se tam rád vracel.