ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Myslím si, že se nám sezóna povedla

Dobrý den, děkuji za gratulaci. Děkuji všem co pro mě hlasovali a asistentovi trenéra za nominaci.
Co říkáte propagací nižších soutěží na našem portálu?
Je to super nápad a je dobře , že něco takového vzniklo.
Příští rok se na našem portálu rozjíždí tip liga. Jak se Vám tento nápad líbí a budete se účastnit?
Zajímavý nápad a myslím, že budu.
Pojďme k poslednímu zápasu s Dobroslavicemi. Jaký to byl zápas?
Byl to zápas, který jsme měli po většinu času pod kontrolou. Dali jsme hodně rychlé dva góly. Poté jsme se nechali zbytečně zatlačit a soupeř nás dostal pod tlak a dokázali snížit na 2:1. Ještě před koncem prvního poločasu jsme dokázali vsítit branku na 3:1, hned to bylo klidnější. Druhý poločas už byl jasně v naších rukách. Přidali jsme ještě 3 góly a bylo rozhodnuto, myslím, že se nám zápas povedl
Popište našim čtenářům branku, kterou jste vsítil?
Branka padla z rohu, který zahrával Michal Malchárek. Postavil jsem se na přední tyč, kde si mě Michal všiml a dal mi tam pěkný balón, který jsem nohou tečoval až do brány.