MITURA Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
P. Polom - Stonava 3:0 (1:0) 21.04. 16:00 -
Dobratice - Bystřice 2:2 (1:1) 06.04. 15:30 -
Stonava - Oldřišov 2:0 (1:0) 30.03. 15:30 -
Nebory - Hnojník 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Skaštice - Kostelec 3:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Vratimov - Frenštát 2:1 (1:0) 16.09. 10:15 -
Val. Meziříčí - Břidličná 3:0 (3:0) 26.08. 16:30 -
Lučina - Smilovice 1:4 (0:1) 17.06. 14:00 -
Hnojník - Věřňovice 3:3 (1:2) 03.06. 17:00 -
Orlová - Kobeřice 4:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Záblatí - Bohuslavice 10:0 (4:0) 13.05. 16:30 -
D.Benešov - Oldřišov 1:1 (0:1) 05.05. 17:00 -
Háj - P. Polom 1:0 (0:0) 29.04. 16:00 -
Nýdek - Sedliště 2:2 (2:2) 23.04. 16:00 -
Český Těšín - Petřvald n. M. 2:2 (1:0) 15.04. 10:30 -
Jistebník - Ludgeřovice 0:1 (0:1) 25.03. 15:00 -
Vratimov - P. Polom 0:3 (0:1) 18.03. 10:15 -
D.Benešov - P. Polom 1:4 (0:1) 05.11. 14:00 -
Orlová - Heřmanice 4:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Raškovice - Tichá 6:3 (1:3) 09.10. 15:00 -
Kobeřice - Bolatice 1:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
Staříč - Stachovice 0:3 (0:3) 24.09. 15:00 -
Český Těšín - Heřmanice 3:0 (2:0) 24.09. 10:30 -
Vřesina - Český Těšín 0:4 (0:1) 24.08. 17:00 -
Raškovice - Dobratice 1:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Kr. Pole - Kozmice 5:2 (2:0) 13.08. 17:00 -
Kozlovice - Jeseník 1:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Štěpánkovice - Mokré Lazce 1:5 (1:2) 29.05. 17:00 -
Ostrava-Jih - Bohuslavice 6:4 (3:1) 14.05. 14:00 -
Bolatice - Stará Bělá 1:1 (0:1) 08.05. 16:30 -
Kravaře - Ludgeřovice 0:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Dobrá - Řepiště 1:3 (0:3) 30.04. 16:30 -
Vřesina - Štěpánkovice 3:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Malé Hoštice - Kravaře 1:3 (0:1) 07.11. 14:00 -
Velké Hoštice - Chomýž 7:0 (4:0) 07.11. 10:00 -
Vřesina - Stará Bělá 1:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Chlebičov - Mokré Lazce 2:3 (0:0) 30.10. 14:30 -
Jistebník - Stonava 0:7 (0:1) 09.10. 15:00 -
Strahovice - Sl.Rychvald 3:1 (3:0) 03.10. 15:00 -
Hnojník - Staříč 3:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Veřovice - Tichá 0:3 (0:2) 11.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Bystřice 0:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Tichá - Skotnice 4:1 (1:0) 21.08. 16:30 -
Vlčovice - Kozlovice 1:2 (0:0) 03.10. 15:30 -
Šilheřovice - Strahovice 0:2 (0:1) 20.09. 16:00 -
Kopřivnice - Lískovec 1:3 (0:2) 12.09. 16:00 -
Staříč - Sedliště 2:6 (1:4) 05.09. 15:00 -
Mořkov - Kozlovice 4:0 (1:0) 28.08. 17:30 -
Lískovec - Tichá 3:1 (2:0) 15.08. 17:00 -
Vendryně - Hnojník 1:2 (0:2) 02.11. 14:00