19.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Stonava vyhrála dvoubrankovým rozdílem

12

V sobotu do Stonavy přijel zatím trápící se Oldřišov. Domácím se podařilo získat všechny 3 body po konečném výsledku 2:0. Ve 39. minutě se prosadil Mikšaník a v 70. minutě podtrhnul výhru Jatagandzidis.

SK Stonava
trenér Mančář: Do utkání jsme vstupovali v roli favorita s cílem potvrdit venkovní body z Kobeřic . To se nám sice povedlo což je důležité , ale s hrou jsem byl velice nespokojen byl to náš nejhorší výkon od prvního kola soutěže. A jen díky neschopnosti soupeře využít své brejky jsme v poločase hubené vedení. Druhá polovina už ztratila z fotbalu úplně vše i díky soupeři , který už jen nakopával. My jsme tak měli dost příležitostí navýšit skóre , ale zase znova ta produktivita v zakončení . To je zatím největší naše bolest. - zdroj: facebook SK Stonava