BARTEK Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Metylovice - Pržno 2:3 (1:1) 20.03. 15:00 -
Staříč - Petřvald 3:2 (1:2) 02.11. 14:00 -
Vlčovice - Fryčovice 0:3 (0:0) 12.10. 15:00 -
Sl.Rychvald - Šilheřovice 2:5 (1:1) 05.10. 15:00 -
Hnojník - Petřvald 7:1 (5:1) 28.09. 15:30 -
Lískovec - Skotnice 6:0 (4:0) 14.09. 16:00 -
Oldřichovice - Sedliště 3:1 (1:1) 07.09. 16:00 -
Vendryně - Mosty 5:0 (2:0) 31.08. 16:30 -
Ostravice - Fryčovice 2:3 (1:2) 24.08. 17:00 -
Řepiště - Svinov 0:4 (0:2) 17.08. 17:00 -
Ostravice - Jeseník 1:0 (1:0) 04.05. 16:30 -
Záblatí - Nýdek 1:1 (0:1) 06.04. 15:00 -
Petřvald n. M. - Kopřivnice 1:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Tošanovice - Vendryně 3:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Spálov - Jeseník 4:3 (2:1) 28.10. 14:00 -
Karlovice - Zlatníky 0:0 (0:0) 13.10. 15:00 -
Klimkovice - Hať 5:2 (2:0) 06.10. 15:00 -
Chomýž - Kylešovice 3:0 (2:0) 22.09. 16:00 -
Skotnice - Spálov 3:2 (0:1) 15.09. 16:00 -
Strahovice - Hať 1:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Kr. Pole - Chuchelná 3:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
Dolní Lutyně - Lučina 2:0 (0:0) 16.06. 17:00 -
Spálov - Veřovice 0:1 (0:1) 02.06. 17:00 -
Hnojník - Nýdek 4:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Suché Lazce - H.Benešov 5:0 (4:0) 05.05. 16:30 -
Jeseník - Odry 1:1 (0:0) 01.05. 16:30 -
Petrovice B - Lučina 1:3 (1:1) 29.04. 16:30 -
Ostrava-Jih - Darkovice 2:2 (2:1) 21.04. 16:00 -
Chomýž - Úvalno 0:2 (0:1) 31.03. 15:30 -
SK Horní Suchá - Lučina 4:5 (2:0) 18.11. 13:00 -
Starý Jičín - Veřovice 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Ostravice - Jeseník 2:1 (1:0) 21.10. 14:00 -
Albrechtice - Štěpánkovice 1:4 (0:3) 30.09. 15:30 -
Velká Polom - Hať 2:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Šilheřovice - Dolní Lhota 2:1 (1:1) 03.09. 16:30 -
Klimkovice - Kozmice 1:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Spálov - Kopřivnice 5:1 (3:0) 20.08. 17:00 -
Řepiště - In. Petrovice 3:2 (1:1) 17.06. 17:00 -
Mořkov - Tichá 1:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
SK Horní Suchá - Smilovice 2:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
Ostravice - Kozlovice 4:2 (1:0) 20.05. 17:00 -
Dolní Lhota - Ostrava-Jih 1:3 (1:2) 06.05. 16:30 -
Ostrava-Jih - Chuchelná 4:3 (2:1) 15.04. 16:00 -
Spálov - Fulnek 1:2 (0:1) 02.04. 15:30 -
Hrabová - Píšť 4:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Lučina - Věřňovice 1:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Nýdek - Tošanovice 1:1 (1:1) 02.10. 15:30 -
Kozmice - Ostrava-Jih 2:1 (2:1) 25.09. 16:00 -
Dolní Lhota - Strahovice 4:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Vlčovice - Kozlovice 4:3 (1:1) 21.08. 17:00