9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Štěpánkovice se rozjíždí

0

Krátký report.

Štěpánkovice se zřejmě začínají rozehřívat do optimální provozní teploty. V Albrechticích rozhodly o svém vítězství již v prvním poločase. Nejprve si pomohly rohovými kopy Lišky, po nichž se pověsili do vzduchu Grigarčík s Gargošem a zajistili hostům průběžné vedení 0:2. Osm minut před přestávkou se Liška převtělil ve střelce, protože propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:3. Štěpánkovicím pak nezkazila náladu ani korigující trefa Táborského, neboť Patrik Benek brzy po centru Grigarčíka upravil skóre na výsledných 1:4.