12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

--

Důležité vítězství Ostravice

7. A. Platoš , 85. P. Stýskala - 87. L. Burget (p.)
0

Ve stejné sestavě jako minulý týden nastoupila Ostravice doma s odhodláním zlomit bodové neúspěchy a soupeře porazit.

První poločas vyšel lépe domácím

V sobotu domácí přivítali na svém hřišti Jeseník nad Odrou, který stejně jako Ostravice střídá dobré výsledky s horšími. Případná výhra by mohla domácí mužstvo posunout do klidnějších vod tabulky a zároveň by se na soupeře dotáhli.

Utkání oproti minulým domácím zápasům, začali lépe domácí, brankou Platoše, který se trefil v hned v úvodních 7. minutách prvního poločasu. Jednalo se o jeho první branku v sezóně a snad ho nasměruje do dalších utkání. Ostavice se dostala do vedení 1:0.

Za těsného vedení domácích šli oba celky do kabin.

Každý bod je nyní důležitý

V druhém poločase až branka kapitána Stýskaly v 85. minutě, mohla domácí trošku uklidit. Je to jeho čtvrtá branka v této sezóně. Soupeř pak už jen v závěru utkání korigoval z penalty na konečných 2:1. Ostravice tak mohla slavit čtrnáctý bod v sezóně.

Domácí si tedy připsali nesmírně důležité vítězství.

Zdroj: m.fotbalostravice.webnode.cz

TJ Sokol Ostravice
Názor diváka: “Na utkání jsem nebyl, ale za výhru jsem rád. Možná nám přinese potřebný klid do zbývajících dvou zápasů. Pro zajímavost, i když se to někomu nezdá, tak jsme na tom bodově úplně přesně jako loni, také jsme měli před posledními dvěma zápasy čtrnáct bodíků... Vzhledem k tomu, že pět týmů za námi prohrálo, tak tyto body mají velikou cenu.”

M. Boháč [-] - V. Jandek [-] , M. Dušík [-] (89. L. Sloboda [-] ) , L. Ledvoň [-] (70. T. Horňák [-] ) , M. Stonavský [-] , A. Platoš [-] (81. J. Březina [-] ) , P. Stýskala [-] , O. Stonavský [-] , P. Jucha [-] , R. Přasličák [-] , M. Ledvoň [-]