Eichler Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rumburk - Mojžíř 1:2 (1:2) 18.11. 13:30 -
Bezděkov - Rovné 2:5 (0:2) 05.11. 14:00 -
Přestanov - Chuderov 0:6 (0:2) 04.11. 10:45 -
Benešov - Lovosice 0:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Chlumčany - Bř. Chomutov 1:2 (1:1) 21.10. 12:00 -
Velké Březno - Libouchec 1:2p. (0:1) 14.10. 16:00 -
Vroutek - Postoloprty 3:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Proboštov - Velké Březno 3:1 (1:0) 16.09. 14:30 -
P. Týnec - Kr. Dvůr 1:5 (1:1) 09.09. 17:00 -
Křesín - Travčice 3:9 (0:6) 02.09. 17:00 -
Lom - Kadaň 5:2 (2:1) 26.08. 13:30 -
Velké Žernoseky - Dobříň 1:2 (1:2) 19.08. 17:00 -
Vejprty - Blažim 3:4p. (2:3) 17.06. 13:30 -
Dobroměřice - Spořice 4:0 (2:0) 10.06. 17:00 -
Čes. Kopisty - Litoměřicko C 1:6 (0:4) 04.06. 17:00 -
Heřmanov - Benešov 0:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Bezděkov - Rovné 4:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Perštejn - Obrnice 6:1 (2:1) 20.05. 17:00 -
Domoušice - Ledvice 9:0 (4:0) 13.05. 17:00 -
Litoměřicko D - Malé Žernoseky 0:1 (0:1) 06.05. 17:00 -
LoKo - Perštejn 2:3 (1:2) 29.04. 17:00 -
Liběšice - Soběchleby 6:1 (5:1) 22.04. 13:30 -
Bř. Chomutov - Ervěnice B 4:0 (2:0) 15.04. 13:30 -
Oldřichov - Velké Březno 5:0 (3:0) 01.04. 16:30 -
Lukavec - Hrob 0:2 (0:0) 26.03. 15:00 -
Heřmanov - Tisá 4:2 (2:1) 20.11. 13:30 -
Libouchec - Rumburk 4:0 (2:0) 12.11. 14:00 -
Chlumec - Trmice 2:0 (1:0) 12.11. 10:30 -
Louny B - Spořice 7:1 (5:0) 06.11. 14:00 -
P. Týnec - Cítoliby B 2:4 (0:2) 05.11. 14:00 -
Slavětín - Lenešice 3:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Domoušice - Ervěnice 2:1 (2:0) 22.10. 15:30 -
Chuderov - Boletice 6:1 (2:0) 15.10. 10:45 -
Čes. Kopisty - Lukavec 1:2p. (0:1) 02.10. 16:30 -
Rovné - Dubí 3:4 (1:2) 24.09. 10:30 -
Radovesice - Libotenice 1:4 (0:3) 17.09. 16:30 -
Chlumčany B - Hříškov 3:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Vchynice - Třebívlice 2:4 (0:2) 10.09. 17:00 -
Koštice - Černochov 14:2 (9:1) 28.08. 17:00 -
Březno - Louny B 2:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Bezděkov - Oldřichov 2:6 (1:4) 19.06. 17:00 -
Dobroměřice - Údlice 5:2 (0:0) 11.06. 14:00 -
Straškov - Čes. Kopisty 0:3 (0:0) 05.06. 17:00 -
Litoměřicko B - Oldřichov 3:1 (2:1) 29.05. 17:00 -
Braňany - Vroutek 1:2p. (0:1) 21.05. 13:30 -
Heřmanov - Trmice 2:1 (2:0) 08.05. 17:00 -
Perštejn - Vroutek 5:2 (2:0) 07.05. 13:30 -
Chlumec - Tisá 3:1 (0:1) 30.04. 13:30 -
Tisá - Unčín 2:0 (2:0) 23.04. 10:15 -
Čížkovice - Prackovice 1:2 (0:2) 16.04. 17:00