23.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Benešov v derby nezaváhal

0

Fotbalisté od Ploučnice splnili roli favorita, Heřmanov porazili i podruhé v sezóně.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Fotbal neměl moc velkou kvalitu

Do Heřmanova dorazil Benešov. Setkaly se tedy dva týmy, které spolu na mapě sousedí. Jasným favoritem byl Benešov, který na dálku bojuje s prvním Chuderovem o vítězství v celé soutěži. Heřmanov se naopak na jaře trápí, přesto by už neměl mít problémy se záchranou.

Na podzim Benešov derby jasně ovládl, tehdy doma deklasoval svého soka 9:1.

V jarní odvetě byl Benešov lepším celkem. Ale že by se hrál nějaký oslnivý fotbal? To v žádném případě. Hosté měli převahu, ve 23. minutě jí v první branku přetavil benešovský kapitán Radim Kolář - 0:1.

A jelikož se v dalším průběhu úvodního dějství nic zvláštního nestalo, šel Heřmanov do kabin s jednobrankovou ztrátou.

Radim Kolář dal už 21 branek

Po změně stran se pokračovalo ve stejném tempu. Za velkého vedra se moc neběhalo, Benešov ale utkání prakticky kontroloval. O osudu utkání rozhodl dvěma góly během devíti minut.

V 66. minutě se trefil Jan Polanský - 0:2. Třetí razítko na benešovské vítězství dal v 75. minutě opět Radim Kolář - 0:3. Benešovský kanonýr zaznamenal v sezóně branku číslo 21. V tabulce kanonýrů je na čtvrtém místě.

Heřmanov tak po další jarní porážce na devátém místě, v dalším kole hraje v Přestanově. Benešov je stále druhý, o víkendu hostí v krizi se zmítající Boletice.

MSK Benešov nad Ploučnicí
Miloslav Kougl, předseda MSK Benešov nad Ploučnicí: "Zasloužené vítězství, utkání jsme kontrolovali. Ale žádný velký fotbal se nehrál, v tom vedru to byla poměrně bída. Tři body nás těší, stále musíme čekat na zaváhání Chuderova."