Silný Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hlučín - Uh. Brod 4:2 (2:0) 05.04. 17:00 -
Hranice - Bohunice 1:0 (1:0) 29.03. 17:00 -
Třinec - Karviná B 2:1 (1:1) 16.03. 10:15 -
Start - Slovácko B 2:1 (2:1) 04.11. 10:15 -
Uh. Brod - Zlínsko 0:4 (0:2) 14.10. 15:00 -
Ostrava B - Hranice 1:0 (0:0) 01.10. 10:15 -
Fr. Místek - Třinec 3:0 (1:0) 13.09. 16:00 -
Blansko - Bohunice 2:1 (2:0) 01.09. 17:00 -
Frýdlant - Karviná B 2:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Rosice - Znojmo 1:1 (0:0) 12.08. 10:15 -
Uh. Brod - Vítkovice 2:0 (0:0) 10.06. 17:30 -
Fr. Místek - Hlučín 0:2 (0:2) 05.04. 16:30 -
Hlučín - Zlínsko 3:0 (0:0) 04.11. 17:00 -
Rosice - Hlučín 1:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
Uh. Brod - Slovácko B 0:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Bystřice - AFC 2:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Zlínsko - Hodonín 1:0 (0:0) 09.09. 16:30 -
Zlín B - Blansko 1:0 (1:0) 28.08. 10:30 -
Hlučín - Hranice 4:1 (2:1) 05.08. 19:00 -
Vítkovice - Karviná B 4:2 (1:1) 08.06. 17:00 -
Slovácko B - Znojmo 0:0 (0:0) 29.05. 10:15 -
Fr. Místek - Blansko 4:2 (3:0) 14.05. 14:30 -
Ústí - Šternberk 1:2 (0:1) 24.04. 10:00 -
Hodonín - Brno B 2:0 (1:0) 23.04. 10:15 -
Hlučín - Fr. Místek 0:2 (0:0) 15.04. 18:00 -
Ostrava B - Kroměříž 0:1 (0:0) 20.03. 10:15 -
Znojmo - Uh. Brod 4:1 (2:0) 07.11. 10:15 -
D.Benešov - Zlínsko zrušen -
Ostrava B - Vratimov 3:1 (2:0) 24.09. 16:00 -
Blansko - Slovácko B 1:3 (1:2) 11.09. 16:00 -
Ostrava B - Vel. Meziříčí 2:1 (1:1) 22.08. 10:00 -
Vel. Meziříčí - D.Benešov 5:3 (2:1) 27.09. 10:15 -
Hlučín - Nové Město 1:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Fr. Místek - Ostrava B 2:3 (1:1) 21.08. 16:30 -
Vel. Meziříčí - Rosice 2:2 (1:1) 27.10. 10:15 -
Blansko - Hlučín 5:1 (1:1) 29.09. 10:15 -
Vyškov - D.Benešov 2:1 (0:0) 31.08. 16:00 -
Petřkovice - Rosice 1:0 (0:0) 03.08. 10:15 -
Zlínsko - Fr. Místek 2:4 (1:2) 31.05. 17:00 -
Hodonín - Nové Město 3:2 (2:0) 04.05. 16:30 -
Val. Meziříčí - Vyškov 0:6 (0:4) 01.05. 16:30 -
Uh. Brod - Nové Město 0:2 (0:1) 06.04. 15:30 -
Vyškov - Val. Meziříčí 4:1 (2:1) 10.11. 14:00 -
Vel. Meziříčí - D.Benešov 2:1 (1:0) 21.10. 10:15 -
Val. Meziříčí - Uničov 0:4 (0:1) 28.09. 10:30 -
Kroměříž - Hodonín 2:0 (2:0) 08.09. 16:00 -
D.Benešov - Líšeň 2:3 (0:2) 25.08. 16:30 -
Rýmařov - Zlínsko 4:3 (1:0) 16.06. 16:30 -
Líšeň - Zlínsko 2:1 (0:1) 26.05. 17:00 -
Vel. Meziříčí - Hodonín 4:2 (1:1) 04.05. 16:00