DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Tohle a penalta?! Sudí Paták měl z ostudy kabát

Třetiligový zápas svedl v rámci programu ČFL proti sobě domácí Admiru Praha a rezervu Českých Budějovic. Odřídil ho sudí Michal Paták a v nastavení prvního poločasu předvedl něco naprosto neskutečného.

Fanoušek se zmocnil praporku a chtěl mávat místo pomezního, rozhodčí duel ukončil

Zápas mezi Lysicemi a týmem Boskovice-Letovice C v blanenské III. třídě se nedohrál. Sudí ho ukončil v 82. minutě poté, co na hrací plochu vnikl fanoušek.

Hráč neunesl vyloučení, rozhodčímu utrhl z dresu kapsičku

Utkání mezi domácím Sokolem Bílá Hora B s rezervou Březiněvsi se nedohrálo poté, co hostujícímu kapitánovi ruply nervy po vyloučení v 89. minutě.

Hráč na Karlovarsku napadl sudího. Klub se od jeho počínání důrazně distancuje, už s ním nepočítá

Utkání Sokolu Útvina proti FK SMB Bochov v karlovarském okresním přeboru bylo sudím předčasně ukončeno po inzultaci rozhodčího jedním z domácích hráčů. Hosté v té chvíli vedli 2:1.

Pomezní dal vedoucímu mužstva hlavičku, tým pak odmítl v zápase pokračovat
Zápas mezi Buškovicemi B a Podlesím v lounské III. třídě se nedohrál po incidentu z poločasové přestávky.

Rozhodčí rozdal týmu čtyři červené karty, po napadení pak utkání ukončil

Středokluky se v pražské III. třídě utkaly s Třebotovem. V zápase odehrálo 89 minut, pak ale došlo k napadení sudího Formáčka, který utkání předčasně ukončil.

To tu dlouho nebylo! Hosté dostali pět červených karet, zápas se tak nedohrál

Aby si jeden tým odnesl ze zápasu pět červených karet a kvůli tomu musel být zápas pro nedostatečný počet hráčů ukončen, to už český fotbal dlouho nepamatuje. Nicméně zápas domácí Stružnice proti Sokolu Horní Police v českolipském okresním přeboru takový osud měl.

Divočina v Nových Hradech. Kapitáni se po vniknutí diváků na hřiště raději dohodli na ukončení utkání

Po vážném zranění novohradského kapitána v 84. minutě situace vyeskalovala vniknutím domácích příznivců na trávník, kde dokonce došlo k fyzickému ataku na hostujícího fotbalistu.

Zloděj vykradl šatnu hostujícího týmu, dokonce odjel jedním z aut!

Utkání mezi FK Pšovka Mělník a TJ Sokol Luštěnice ve středočeské I.A třídě skončil neslavně už po prvním poločase. Hosté totiž v kabině zjistili, že jejich kabinu vykradl zloděj.

Divák při tahanici o míč udeřil fotbalistu hostujícího týmu, mužstvo odmítlo v utkání pokračovat

Utkání mezi Vilémovem a Brodkem u Konic B v prostějovské III. třídě se nedohrálo po situaci ze 62. minuty.

V zápase nejnižší třídy hráč hlavou přerazil sudímu nos. Incident řeší i policie!

Kdepak, zdá se, že ani na zápasech nejnižší úrovně nedokáží hráči najít nadhled a mají zapotřebí si něco dokazovat. Další takový se našel v zápase Pozdeň B - Kačice v kladenské IV. třídě. Hostující Kamil Bašta v něm uštědřil hlavičku rozhodčímu, který si musel volat záchranku.

Z areálu se nechali rozhodčí kvůli obavám o svou bezpečnost odvézt až na zastávku

Zápas mezi Modřany B a Slivencem B (OP Praha) byl za stavu 3:2 ukončen v 69. minutě. Rozhodčím pak měl dokonce někdo hodit kámen do okna.

Rozhodčí se snažil uklidnit potyčku, i on schytal úder

Horní Měcholupy vedly nad Spartou Krč už o tři branky, ale situace ze 72. minuty utkání předčasně ukončila.