9.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Louky vyrovnaly až tři minuty před koncem

0

Těrlicko dlouho vedlo nejtěsnějším rozdílem, ale domácí družina vyrovnala tři minuty před závěrečným hvizdem.

Ve 2. minutě Jiří Novák házel dlouhý aut a Tomáš Novák  prodloužil na Veselého, ten však hlavou minul bránu hostů. Ve 12. minutě jsme kopali rohový kop, který Vrba poslal centrem do pokutového

území hostů, ale nikdo z našich útočníků na míč nedosáhl. V 17. minutě poslal Iwaszek pas na Konderlu, ale obránce hostů měl blíž k míči a srazil ho na další rohový kop. Následný centr

Vrby se snesl na zadní tyč hostující brány, kde Jiří Novák jen těsně z první minul bránu. V 21. minutě Tomáš Novák potáhl balon po lajně a přihrál pod sebe na hranici pokutového území

na Veselého, jehož střelu brankář hostů chytil. V 28. minutě kopal přímý kop Vrba, ale jeho centr skončil až za brankovou čárou mimo bránu hostí.V 31. minutě Jiří Novák opět házel

dlouhý aut, obránci hostů jej srazili na rohový kop. Vrba poslal centr na zadní tyč ale střela Jiřího Nováka trefil obránce domácích a kopal se další rohový kop. Vrba poslal centr do

pokutového území, ale nic jsme z toho nevytvořili. V 34. minutě hosté podnikli útok ale naštěstí centr, který doběhl útočník hostů, poslali hlavou mimo naší bránu.V 34. minutě

Veselý vystřelil, ale bohužel nad bránu hostů. V 36. minutě hosté podnikli útok a z dvaceti metrů vystřelili Pokorným první střelu na naší bránu a míč skončil v naší bráně 0:1. V 37. minutě Vrba

poslal centr na Tomáše Nováka, který ale míč minul a obránce hostů ho odkopl do autu. V 39. minutě Vrba opět poslal centr na Konderlu, ten hlavou zamířil mimo.V 43 minutě Vrbovaa střela šla opět

nad bránu hostů.V 45. minutě Vrba opět centroval do pokutového území, ale míč skončil v rukavicích hostujícího brankáře.

Ve 46. minutě zahrávali hosté přímý kop, se kterým si naše obrana si poradila. V 48. minutě  se Iwaszek dostal ke střele z úhlu, ale bohužel mířil jen do rukavic hostujícího brankáře.

V 53. minutě hosté poslali centr do našeho pokutového území, následna hlava šla naštěstí mimo naši bránu.V 53. minutě Pecka z autu poslal míč na Veselého, ten střelou přes hlavu

minul hostující bránu. V 55. minutě poslali obránci hostů pas za naší obranu, ale Čonka stihl míč odkopnout na rohový kop. Centr z rohového kopu skončil v náručí našeho

brankáře Valčíka. V 59. minutě kopali hosté opět rohový kop, a centr nebezpečně proletěl naším pokutovým územím, naštěstí bez povšimnutí útočníku hostí. V 60. minutě Veselý

přihrával na Tomáše Nováka ale tak nešťastně, že míč skončil v autu. V 68. minutě jsme kopali přímý kop. Vrba zahrál míč nakrátko na Mikuše, ale míč skončil v autu. V 70. minutě zahrávali přímý kop hosté, ale střelu náš brankář Valčík vyrazil na rohový kop. V 74 minutě hosté poslali pas za obranu, ale jejich střela šla naštěstí nad V 75. minutě se dostal Mikuš ke střele, kterou mu brankář hostů vyrazil na rohový kop. V 77. minutě kopali hosté rohový kop, ale centr skončil v zámezí. V 87. minutě se po centru do pokutového území hostů dostal míč se až k Juščíkovi a ten poslal jej za záda hostujícího brankáře - 1:1. V posledních minutách se hra otevřela a útoky se valily z jedné strany na druhou. V 93. minutě se hosté řítili v trojici na našeho brankáře, ale ten skvělým

zákrokem zneškodnil střelu která směřovala do naší brány. Z následne otočky se pro změnu řítil na hostující bránu Konderla, ale i jeho střela na zadní tyč minula bránu.