7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

Depos poprvé prohrál

0

Depos si přijel do Řepiště pro první prohru v sezóně.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 7. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti s nováčka TJ Řepiště výsledkem 4:0, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení 1:0 dostal domácí již ve 4. minutě David Štembírek. Na 2:0 zvyšoval ve 36. minutě svým druhým gólem v utkání opět domácí David Štembírek a uzavřel poločasové skóre na 2:0.

Ve druhém poločase přišly góly až na konci utkání, kdy se v 85. minutě prosadil domácí Adam Volf a zvýšil skóre na 3:0. Hned za minutu, a to v 86. minutě domácí Daniel Ščigel vstřelil čtvrtou branku svého mužstva a uzavřel tak skóre utkání na konečných 4:0. Takže naším hráčům skončila v šestém utkání sérii neporazitelnosti po úvodních pět utkání sezóny a poprvé vyšel v sezóně náš tým bodově i gólově naprázdno. O nastartování nové sérii vítězství a napravení sobotní prohry se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na domácí půdě v sobotu 24. září proti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně.