6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Fulnek poprvé zvítězil

0

Fulnek v zápase jednoznačně kraloval, a hosté z Vlčovic si odvezli jednoznačný debakl.

Nováček z Fulneku zvítězil teprvé v pátem kole. Domácí vlétli na soupeře jakou tsunami a do vedení šli na konci první dvacetiminutovky, když hlavička Plného zaplula do brány - 1:0. Fulnek byl nadále aktivnější a druhý gól na sebe nedal dlouho čekat.V 35. minutě ho vsítil po individuální akci Bajger - 2:0. Za tři minuty se ve skrumáži nejlépe orientoval Jan Šesták - 3:0 Účet prvního poločasu zakončil pět minut před odchodem do kabin Vašina - 4:0.

l

I po přestávce na trávníku kraloval Fulnek.V 56. minutě rzesmutnil hosty po páté Jaroslav Šesták - 6:0 Po hodině hry lovili hosté míč se sítě už po šesté, když se trefil Jan Šesták. Střelecký koncert Fulneku pak zakončil v 89. minutě kapitán Kocún, který poslal míč přesně k tyči hostující brány - 7:0.

Fotbal Fulnek
Pavel Jurča (vedoucí týmu): onečně jsme to protrhli a máme první body. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší. Výsledek vypadá hrozivě, ale zase to nebyla hra kočky s myší. Teď to však musíme potvrdit v Kozlovicích. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/jesenicky-slavoj-ustedril-spalovu-prvni-prohru-20160914.html

FC Vlčovice - Mniší
Milan Svoboda (trenér): Byl to od nás absolutně odfláknutý zápas. Sice nám chyběli čtyři hráči z minulého kola a v průběhu prvního poločasu se zranil Světlík a brankář Sokolovský, na to se ale nemůžeme vymlouvat. Doufám, že takový výkon nepředvedeme v sobotním derby Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/jesenicky-slavoj-ustedril-spalovu-prvni-prohru-20160914.html

M. Rozsypal [-] - D. Mrkvica [-] - L. Vašina [-] , J. Stratil [-] (84. P. Jurča [-] ) , R. Krása [-] - J. Šesták [-] , J. Šesták [-] (62. J. Štefek [-] ) - V. Plný [-] , M. Bajger [-] , L. Kocún [-] , T. Hirš [-] (67. P. Lachký [-] )

I. Sokolovský [-] (46. J. Špaček [-] ) - A. Černošek [-] , M. Světlík [-] (23. O. Slezák [-] ) , R. Jalůvka [-] , L. Názalaník [-] , L. Polášek [-] (63. P. Balatka [-] ) , J. Jalůvka [-] , M. Růžička [-] , M. Busek [-] , L. Velička [-] , D. Kučera [-]

ŽK: 38. I. Sokolovský , 44. J. Jalůvka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael - TVARDEK Erik, KOLARSKÝ Michal.