4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Fulnek stále bez bodu

28. M. Bajger , 43. L. Vašina , 88. J. Šesták - 16. R. Krása (vl.) , 20. P. Chuděj , 51. K. Pop , 87. T. Chuděj
0

Fulnek opět prohrál, když nestačil na Spálov.

Úvod zápasu patřil hostům ze Spálova. V 15. minutě střelu Šímy brankář Rozsypal vyrazil tak nešťastně, že stoper Krása srazil míč za jeho záda - 0:1. Po dvaceti minutách se hostující lavička radovala podruhé, když se dokázal prosadit Chuděj - 0:2. Fulnek se pak vrátil do hry vrátil po kombinační akci Bajgara, jenž ve 28. minutě snižoval na rozdíl jedniné branky - 1:2. Na konec první půle nejdříve spálovský kapitán Sucháček dostal červenou kartu za přidržení soupeře za dres.Z následného přímého kopu propáli zeď Vašina - 2:2.

Nástup do druhé části měli však hosté skvělý. Karel Pop vtrhl do pokutového území. Dokázal oklamat obránce a přesnou střelou do pravého vinklu skóroval - 2:3. Po hodině hry se síly na hrací ploše vyrovnaly, když pod sprchy putoval domácí kapitán domácí Kocún . Přes náznaky šancí na obou stranách se pak skóre změnilo až v 87. minutě, ve které se do rychlého brejku vydal Klevar, který poslal nadýchaný centr na hranici šestnáctky, kde ho z voleje poslal přímo do šibenice nekompromisně Tadeáš Chuděj - 2:4. Hhned po rozehrání dokázal Fulnek snížil po dalekonosné střele Jana Šestáka, ale více už toho nováček stihnout nedokázal.

Fotbal Fulnek
Pavel Jurča (vedoucí týmu): Nastoupili jsme strašně zakřiknutě, jako bychom se soupeře zalekli. Dvacet minut jsme nehráli vůbec dobře. Až potom jsme trošku začali hrát náš fotbal a ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Zlomový byl třetí gól Spálova. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/drama-ve-fulneku-sedm-branek-dve-cervene-20160831.html

TJ Spálov
Luděk Remeš (sekretář klubu): Věděli jsme, že nás ve Fulneku nečeká nic lehkého. Tým zaslouží uznání a pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/drama-ve-fulneku-sedm-branek-dve-cervene-20160831.html

M. Rozsypal [-] - P. Fojtík [-] , D. Mrkvica [-] , L. Kocún [-] - R. Krása [-] , L. Vašina [-] (86. L. Grygar [-] ) , V. Plný [-] , J. Špitalík [-] - J. Šesták [-] (77. J. Štefek [-] ) , J. Šesták [-] - M. Bajger [-]