11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Třetí prohra v řadě

0

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 11. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Pražmo - Raškovice výsledkem 1:2, když poločasový stav byl 0:0. První branku v utkání vstřelil až v 81. minutě hostující Ondřej Kacíř, kterého následoval v 88. minutě raškovický Jiří Musálek. Naše mužstvo již jen dokázalo snížit v 89. minutě zásluhou Daniela Juranka na konečných 1:2. Naši hráči tak prohráli potřetí za sebou, a to v dalším důležitém utkání. Černou sérii se pokusí naši hráči protrhnout v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na půdě soupeře 23. října, a to na hřišti týmů SC Smilovice.