9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

FOTO, VIDEO: V souboji vedoucích celků vyhrál Jablunkov

0

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 9. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 2:0, když poločasový stav byl 1:0. Obě branky domácího týmů vstřelil ve 38. a 79. minutě Tomáš Nieslaník. Naši hráči tak ve šlágru kola v souboji o první místo prohráli a tuto prohru se pokusí naši hráči napravit v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na soupeřově půdě 8. října, a to na hřišti dalšího silného soupeře TJ Tošanovice.