8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Prohra zapomenuta, opět za tři body

0

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 8. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně výsledkem 4:1, když poločasový stav byl již 3:0. Náš tým tak napravil první prohru, která přišla v minulém kole v Řepišti. Třikrát se do sítě Lutyně trefil Daniel Juranek a jednou Petr Jordán.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 8. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně výsledkem 4:1, když poločasový stav byl již 3:0. Do vedení 1:0 dostal náš tým ve 13. minutě nejlepší střelec Daniel Juranek. Na 2:0 zvyšoval ve 33. minutě svým premiérovým gólem za náš tým Petr Jordán. Ve 42. minutě svým druhým gólem v utkání navýšil skóre na 3:0 Daniel Juranek a uzavřel poločasové skóre 3:0.

Ve druhém poločase se prosadil za náš tým v 56. minutě svým třetím gólem v utkání Daniel Juranek a zvýšil již na 4:0. Hosté jen snížili na 4:1 v 59. minutě brankou Tomáše Havláska z pokutového kopu. Naši hráči tak napravili první prohru z minulého kola na hřišti Řepiště a potvrdit tuto výhru s týmem Dolní Lutyně se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na soupeřově půdě 2. října, a to na hřišti nejsilnějšího soupeře 1. FK Spartak Jablunkov.