2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Vstup do sezóny zvládla Horní Suchá na výbornou

0

V prvním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 2. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 2:0. O branky se postarala postupně čtveřice hráčů Tomáš Kaleta, Daniel Juranek, Roman Kubjat a Petr Příborský.

V prvním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 2. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení v utkání dostal náš tým v 19. minutě po rohu Tomáš Kaleta. Střelec první branky mohl si připsat druhý gól v utkání, kdyby proměnil pokutový kop. Na 2:0 zvýšil ve 36. minutě po uvolnění od obránce přesnou střelou k tyčce Daniel Juranek a uzavřel poločasový stav.

Ve druhém poločas přidal třetí gól našeho týmů v 53. minutě Roman Kubjat, kdy poslal míč do prázdné branky po prodlouženém rohovém kopu. Čtvrtý gól našeho týmů zaznamenal v 62. minutě Petr Příborský krásnou nechytatelnou střelou na vzdálenější tyčku hostující branky. Hosté již jen snížili na konečných 4:1 zásluhou Dominika Makuly v 64. minutě, který využil chybu domácí obrany. Naši hráči tak vstoupili do nové sezóny na výbornou a připsali si zasloužené tři body. O další tři body se můžou postarat naši hráči v dalším utkání v neděli 21. srpna na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek.