12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Třebětice nedaly soupeři moc šancí

5. M. Šťastný , 9. R. Havlík (p.) , 36. M. Šťastný , 42. M. Šťastný , 52. V. Bastl - 75. P. Chvátal (vl.)
0

SK Ratibořské Hory
Slavomír Mareš (trenér): Toto utkání se mi hodnotí velice těžko, neboť jsme se opět nesešli v kompletním složení. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl a již v 9. minutě jsme prohrávali 2:0. Za tohoto stavu jsme si sice vytvořili dvě stoprocentní gólové šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Domácí pak po našich hrubých chybách navýšili své vedení do poločasu až na 4:0 a osudu utkání tak bylo rozhodnuto. V poslední minutě první půle nám byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Ondřej Balík. Druhý poločas se pak již odehrál v poklidném tempu s jednou brankou na obou stranách. Někteří naši hráči by se měli zamyslet nad tím, jestli má smysl tuto soutěž vůbec hrát, když jejich přístup a disciplína na hřišti tomu neodpovídají. V dalším utkání nastoupíme v neděli 6.11. od 14.00 hodin v důležitém utkání o záchranu proti poslednímu celku tabulky FK Řepeč - Opařany. Zveme na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věříme, že nás v tomto důležitém utkání podpoří.