8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Humpolec napravil prohru z minulého kola

0

Hosté bojovali i přes chybějící hráče základní sestavy

Vyrovnaný začátek

Na začátku zápasu byli hosté domácímu týmu vyrovnaným soupeřem.

V 19. minutě domácí Rudolf Nermut poslal přesný centr ze strany na obránce Petra Fikara a ten bez problémů překonal brankáře hostí.

Ve 30. minutě domácí Adam Beránek loboval brankáře, ale trefil pouze břevno.

Hosté do poločasu měli dvě šance, které neporměnili.

Bez možnosti střídání došly hostům síly

Hosté přijeli k zápasu v 11 lidech bez možnosti střídat.

V druhém poločase jim ubylo sil a to se projevilo větším počtem šancí domácích.

Z jedné takovéto šance dal ve 47. minutě gól domácí Adam Beránek, když se ve vápně obtočil kolem bránícího hráče a prostřelil brankáře.

Hosté v 53. minutě snížili stav utkání na 2:1, když hostující Jan Matějka po rohovém kopu se nejlépe orientoval před bránou a podařilo se mu hlavou přehodit brankáře.

V 70. minutě hosté z dálky přelobovali brankáře domácích Pášu, míč se od břevna odrazil do brankáře a ten jej v poslední chvíli zastavil na brankové čáře.

V 74. minutě domácí Tomáš Kopic upravil stav utkání na 3:1. Tento gól utkání rozhodl.

Skoré se již neměnilo ani po dalších dvou šancích domácího Beránka.

AFC Humpolec B
Imrich Brdečka: Domácí vyhráli zaslouženě, Hosté bojovali, přestože jim chybělo dost hráčů ze základní sestavy.

TJ Sokol Štoky
Tomáš Kubát: Chybělo nám 5 hráčů ze základní sestavy, hráči podali bojovný výkon, ale v závěru nám došly síly.

M. Páša [-] - P. Fikar [-] , R. Nermut [-] , M. Kotlík [-] (61. M. Pecha [-] ) - J. Žatečka [-] (46. T. Brdečka [-] ) , J. Málek [-] , L. Bláha [-] , T. Kopic [-] - M. Podoba [-] (70. Š. Michut [-] ) , Z. Štěpán [-] , A. Beránek [-] -

T. Kubát [-] - J. Lóži [-] , J. Holík [-] , J. Hladík [-] , P. Vodička [-] , D. Šprla [-] , J. Fic [-] , A. Dáňa [-] , R. Podrázský [-] , J. Matějka [-] , M. Miksa [-]

ŽK: 74. T. Brdečka .
Hráči zápasu: R. Nermut - A. Dáňa , T. Kubát .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: FRYČ Vlastimil - JAHODA Jaroslav, ŠŤASTNÝ Jakub.