15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Hať zvrátila skóre v poslední čtvrthodině

0

Do vedení šla v 26. minutě Hať. Hosté z Vřesiny, ale téměř okamžitě vyrovnaly účet zápasu. Dokonce šla Vřesina do vedení v 65. minutě. Hať si ale schovala dvagólové údery, kterými otočila skóre zápasu opět ve svůj prospěch a připsala si tak tři body.

Domácí Hať a Vřesina sehráli zcela vyrovnané utkání.Vřesina měla i více šancí než domácí hať,ale dost jejich nadějných šancí zastavil praporek pomezních rozhodčích.Po půlce byl stav 1:1. Vedoucí branku vsítila domácí družina Bortlíkem - 1:0 Hosté reagovali o minutu poději Alešem Hloušekem - 1:1.  Do konce první půle se už na výsledku nic nezměnilo a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Začátek druhé půle patřil Vřesině, a ta se v 63. minutě opět dostala do vedení, když se gólově prosadil zase Aleš Hloušek - 1:2.Domácí srovnali na 2:2 v 75. minutě Radkem Chmelařem..Vřesina mohla dát další branku,ale ofsajd jejich nadějnou šanci zastavil .Domácím se pak povedl jeden z mála útoků až v 88. minutě, když výhru na stranu hatě strhl svým gólem Michal Tesař - 3:2 Branka tak znamenala výhru Hatě , i když Vřesina určitě nebyla horším týmem. Jjeí hru také ovlivnilo nucené střídání Antonína Hruzíka pro svalové zranění již ve 24. minutě

TJ Sokol Hať
Pavel Šula (asistent trenéra, pro opavsky.denik.cz): Remíza by byla spravedlivější. Diváky však musel fotbal bavit. Jeho kvalita byla na velmi dobré úrovni.

O. Zháňal [-] - D. Štverka [-] , P. Kašuba [-] , R. Chmelař [-] , A. Heglas [-] (68. M. Tesař [-] ) , O. Bortlík [-] , L. Vojáček [-] , M. Balgar [-] , J. Machalla [-] , T. Plaček [-] , L. Cigan [-]

FC Vřesina
P. Chudý [-] - A. Herák [-] , V. Tichý [-] , K. Kadlíček [-] , A. Hloušek [-] , A. Hruzík [-] (24. P. Božoň [-] ) , P. Janita [-] , M. Majkut [-] , T. Hruzík [-] , L. Ineman [-] , P. Hruzík [-]

ŽK: 48. M. Balgar .
Počet diváků: 91. Rozhodčí: KOLEČKÁŘ Antonín - MORAVEC Roman, SCISKALA Vladimír.