22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2015-2016

Béčko Nové Vsi porazilo těsně Bobrovou

0

Béčko Nové Vsi získalo důležité body v boji o záchranu v soutěži

V prvním poločase padly dvě branky

Ve 22. kole přivítala Nová Ves v místním derby hráče Bobrové. Oba dva týmy nemají ještě jistotu záchrany, a proto je pro ně nutností bodovat. Lépe do utkání vstoupili hosté a již ve čtvrté minutě vedli - 1:0. To byli domácí nedůrazní při odkopávání míče z rohu hřiště, míče se zmocnil Míra Mašek, který po sérii několika štastných odrazů přihrál na volného Jandu jehož střelu si srazil do vlastní branky Tomáš Nejedlý. Na obdrženou branku chtěli domácí rychle odpovědět, ale dlouho se jim nedařilo přejít přes dobře zformovanou obranu hostů. Byli to naopak hosté, kteří hrozili z rychlých protiútoků zejména z pravé strany. Zde ale Lukáš Křepela čtyřikrát ve stejné situaci loboval míč přes vyběhnuvšího brankáře Čížka, ale vždy těsně vedle pravé tyče jeho branky. Domácí se dočkali vyrovnání ve třicátétřetí minutě, kdy se u lajny zbavil svého obránce Honza Šandera, potáhl míč a přesnou nahrávkou vybídl ke skórování Fandu Košíka. Do poločasu již k vážnějšímu ohrožení obou branek nedošlo, a tak poločas skončil smírně 1:1.

Vítězný gól vstřelil Jan Šandera

V druhém poločase měli první tutovku opět hosté, ale Svobodův samostatný nájezd domácí gólman Čížek zneškodnil. Po té se iniciativy chopili domácí, kteří se v padesátédruhé minutě dočkali vítězné branky. To si míč z přímého  kopu Jakuba Šandery zpracoval na prsa jeho bratr Jan Šandera a prostřelil brankáře Uhlíře. Hosté mohli na vedoucí gól domácích rychle odpovědět, ale střela Jirky Svobody se otřela jen o vnější tyč. To bylo ze strany hostů vše. Zbytek utkání měli ve své režii domácí, kteří mohli několikrát svůj náskok navýšit. Jejich šance však nedokázali proměnit Fanda Košík ani Michal Novotný. Zápas tak skončil - 2:1.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Soupeř omladil tým, který nám svou rychlostí a důrazem dělal velké problémy. Proto jsem rád za důležité body v boji o záchranu.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: Byl to typický remízový zápas, kde zvítězil ten, kdo dal o gól víc. Začali jsme dobře, vstřelili jsme rychle gól, ale když jsme měli i několik dalších dobrých možností, tak nám to tam dneska prostě nepadlo.

T. Čížek [-] - J. Šandera [-] , D. Nejedlý [-] (56. F. Šandera [-] ) , T. Novotný [-] - S. Kubík [-] (53. V. Bureš [-] ) , P. Bureš [-] , M. Novotný [-] , F. Košík [-] - V. Novotný [-] (74. L. Jůda [-] ) , J. Šandera [-] (85. M. Babjačok [-] ) , T. Nejedlý [-] (62. T. Nečas [-] ) -

T. Uhlíř [-] - D. Roháček [-] , J. Stupka [-] , L. Křepela [-] , P. Dvořák [-] - V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , M. Mašek [-] , T. Podborský [-] (46. T. Hrbek [-] ) - J. Svoboda [-] , P. Janda [-] (60. K. Flídr [-] )

ŽK: 7. J. Svoboda , 61. P. Janda .
Počet diváků: 77. Rozhodčí: ŠKORPÍK Martin - TOMANDLOVÁ Karolína, LANDSMAN David.