24.kolo, Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Huslenky využily herní nepohodu Byniny a zvítězily rozdílem třídy

0

Bynina po páteční prohře se Semetínem odcestovala do Huslenek bez tří hráčů základní sestavy. Domácí podali optimální výkon a zvítězili jednoznačně 3:0.

Domácí dostal na koně Zádilský

Bynina není v herní pohodě, prohrála ve dvou zápasech za sebou, ve kterých dokonce inkasovala devět branek. Do Huslenek zajížděla bez tří hráčů základní sestavy, což mohlo hrát Huslenkám do karet. Huslenky vstoupily do utkání dobře, byly nebezpečné, ale nedokázaly vstřelit úvodní branku. Bynina si vypracovala zajímavé příležitosti, ale Neuberger ve dvou případech na Hučíka nevyzrál. Úvodní trefa utkání přišla v 36.minutě, po rohu přišel do vápna přízemní centr, který na přední  tyči uklidil do branky patičkou Tomáš Zádilský – 1:0.

Pojistku přidali Labaj a Koňařík

V druhém poločase byli domácí hráči aktivnější a mohli přidat druhou branku, ale Slováčkovu střelu z dvaceti metrů vyrazil Šedý na roh. Hostujícím obráncům dělal celé utkání problémy útočník Tomáš Zádilský, který si vypracoval několik úniků, ze kterého v jednom případě dokonce nastřelil tyč. Územní převaha Huslenek vyústila v 66. minutě v druhou branku, k odraženému míči se dostal Lukáš Labaj, jenž obstřelil Šedého – 2:0. Bynina mohla brzy korigovat nepříznivé skóre, ale Barteckého přímý kop z dobré pozice mířil přímo doprostřed, kde se nacházel připravený brankář Hučík, jenž tvrdý pokus vyrazil na roh. Huslenky v poklidu hrály svůj fotbal a čtyři minuty před koncem dali definitivní tečku za utkáním, z dorážky se prosadil Radek Koňařík – 3:0. Huslenky zvládly zápas s těžkým soupeřem a zvítězily 3:0.

TJ Sokol Huslenky
Marek Hučík - brankář: "Soupeře jsme k ničemu velkému nepustili. Po celý zápas byli, až na dva úniky, prakticky bezzubí. Mohli jsme vyhrát i větším rozdílem, ale brankář hostů předvedl pár hezkých zákroků."

M. Hučík [-] - J. Slováček [-] , M. Brhlík [-] (76. R. Koňařík [-] ) , T. Zádilský [-] , O. Baletka [-] (84. M. Rýc [-] ) , L. Labaj [-] , D. Pisklák [-] , T. Helis [-] , R. Januš [-] (22. P. Obr [-] ) , V. Hrbáček [-] , J. Gargulák [-]

TJ Sokol Bynina
J. Šedý [-] - P. Bartecký [-] , R. Brňovják [-] , J. Drozd [-] , Z. Bill [-] - O. Navrátil [-] , T. Drozd [-] , Š. Kuchařík [-] (40. P. Pobořil [-] ) , S. Man [-] - M. Neuberger [-] , M. Holiš [-]

ŽK: 78. R. Koňařík - 41. T. Drozd .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: VÁCLAVÍK Josef - JAŠEK Vlastimil (N), ŠIMARA Adam (N).