21.kolo, Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bynina se na domácím hřišti s Hrozenkovem nepárala

18. P. Orság (vl.) , 25. P. Bartecký , 55. M. Holiš , 78. M. Orság (vl.) , 84. M. Neuberger , 88. M. Holiš - 64. M. Orság , 80. R. Ohryzek
0

Domácí na svém hřišti potvrdili roli favorita a Nový Hrozenkov porazili jednoznačně 6:2.

Hrozenkov pomohl Bynině vlastním gólem

Není žádným tajemstvím, že se Bynině na svém hřišti daří nadmíru dobře. Domácí chtěli potvrdit vydřenou výhru s Poličnou i proti zachraňujícímu se Hrozenkovu, který však potřebuje body jako sůl. První branka zápasu padla v 18. minutě, po trestném kopu Barteckého poslal míč nešťastně za překvapeného spoluhráče Novosada Pavel Orság – 1:0. Bynina byla lepší a ještě do konce první půle přidala pojišťující druhou branku. Na roh Neubergera si nejvýše vyskočil kdo jiný, než Pavel Bartecký, který 14. brankou v sezoně překonal Novosada podruhé – 2:0.

Dva góly přidal Holiš

Domácí byli aktivnější i v druhé půli a také se dočkali třetí trefy. Na hranici velkého vápna se objevil Martin Holiš, který povedenou střelou zvýšil na 3:0. Nový Hrozenkov se snažil s nepříznivým vývojem něco udělat a v 64. minutě zaznamenal korigující branku, když se trefil Martin Orság – 3:1. Jestli hosté cítili alespoň malou šanci na zdramatizování utkání, tak o ni přišli v 78. minutě, protože si vstřelili druhou vlastní branku, tentokrát ji obstaral Martin Orság – 4:1. Hrozenkov se však nevzdal a okamžitě snížil znovu na rozdíl dvou branek brankou Romana Ohryzka – 4:2. Jenomže neuběhlo ani pět minut a Bynina opět vedla o tři trefy. Na hraně velkého vápna si všiml vyběhnuvšího brankáře Novosada Marek Neuberger, jenž povedeným lobem zvýšil na 5:2. Definitivní hřebík do hrozenkovské rakve zatloukl pár minut před koncem svou druhou trefou Martin Holiš, který si pěkně narazil s Neubergerem a i za pomocí tyče překonal Novosada pošesté. Bynina potvrdila roli favorita a zvítězila jednoznačně 6:2.

TJ Sokol Bynina
David Kelnar - manažer: "Do zápasu s Hrozenkovem jsme si jako favoriti šli pro tři body. Utkání mělo celkem jasný průběh. Hosté si dali dva vlastní góly a my jsme nakonec zvítězili jednoznačně 6:2."

J. Šedý [-] - P. Bartecký [-] , J. Drozd [-] (79. S. Man [-] ) , M. Cahlík [-] , R. Brňovják [-] , O. Navrátil [-] - J. Kutěj [-] (70. Š. Kuchařík [-] ) , L. Plešek [-] - J. Matula [-] (86. P. Pobořil [-] ) , M. Neuberger [-] , M. Holiš [-]

TJ Sokol Nový Hrozenkov
J. Novosad [-] - R. Kalina [-] , R. Ohryzek [-] , J. Mazáč [-] , T. Štuler [-] , M. Měkyna [-] (74. D. Kučera [-] ) , P. Orság [-] , M. Orság [-] , L. Orság [-] (39. O. Šulák [-] ) , M. Orság [-] , M. Vráblík [-]

ŽK: 71. O. Navrátil , 87. L. Plešek - 17. M. Vráblík .
Hráči zápasu: M. Holiš , M. Neuberger .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: DOSPĚL Vladimír - BILL Zdeněk (N), ŠARMAN František (N).