20.kolo, Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

--

Rezerva Karlovic vyloupila Huslenky

38. L. Labaj - 6. M. Šimák , 10. M. Šimák , 32. V. Pinkava , 44. P. Maliňák , 78. M. Šimák (p.)
0

Huslenky v domácím zápase nestačily na rezervu VKK, která zejména díky hattricku kanonýra Šimáka zvítězila vysoko 5:1.

Rozhodnutí přinesla už první půle

Hosté z Karolínky nastoupili v silné sestavě, což potvrzovali od prvních minut. Už v 6. minutě přišla úvodní branka zápasu, uzdravený útočník Martin Šimák se dostal za obranu a střelou k tyči otevřel skóre – 0:1. Huslenky se ani nestihly vzpamatovat a rázem inkasovaly podruhé, k přímému kopu se postavil Martin Šimák, jenž i s přispěním lehké teče bránícího hráče poslal míč za Hučíkova záda – 0:2. Domácí hrozili z protiútoků, které končily u dobře chytajícího brankáře Maliňáka. V 32. minutě musel Hučík lovil míč ze své sítě potřetí, po centru a nedůrazném počínání domácích obránců se prosadil Vlastimil Pinkava – 1:3. Huslenkám se přece jen podařilo alespoň snížit, v osmatřicáté minutě vyrazil Maliňák standardní situaci pouze k Lukáši Labajovi, který překazil hostujícímu brankáři čisté konto – 1:3. Hostům se nakonec ještě před poločasovým hvizdem podařilo vstřelit další gól, po pravé straně se prohnal Pavel Maliňák, který prostřelil domácího brankáře – 1:4.

Šimák z penalty dokonal hattrick

Po přestávce hru nadále ovládali hosté, kteří mohli přidat několik dalších tref. Nakonec však selhal Mynarčík, Šimák i Píšek. V 78. minutě padla poslední branka zápasu. Po ruce ve velkém vápně se k pokutovému kopu postavil zkušený Martin Šimák, jenž završil hattrick – 1:5. Huslenky se poté snažily pouze nakopávat míče, ale nikam to nevedlo. Hosté tak po suverénním výkonu zvítězili jednoznačně 5:1.

TJ Sokol Huslenky
Marek Hučík - brankář: "Zápas jsme vůbec nezvládli. Opět jsme se v prvních minutách nechali zatlačit a dostali hloupé branky kvůli našemu nedůrazu a bojácnosti v defenzivě. Soupeře podle mě příliš lehce pouštíme do blízkosti naší branky, kde často mají moře času se rozhodnout pro centr, případně počkat na nabíhajícího spoluhráče. Asi nám všem chybí trocha sebevědomí. Myslím, že v ofenzivě zase tolik na soupeře neztrácíme, hodně nás ale sráží hloupé góly, což byl i tento případ. Sám v tomto utkání nemohu mít čisté svědomí."

FC Velké Karlovice+Karolinka B
Adam Mynarčík - záložník: "Už od začátku jsme hráli dobře a vytvářeli si šance, které jsme dokázali proměnit. Domácí toho moc neměli a hrozili jenom z protiútoků. Tři body jsme si zasloužili více a také si je odvážíme domů."

M. Hučík [-] - T. Zádilský [-] , O. Baletka [-] , M. Brhlík [-] , L. Labaj [-] , T. Helis [-] (66. A. Šimara [-] ) , R. Januš [-] (78. P. Chrástecký [-] ) , P. Obr [-] (58. R. Koňařík [-] ) , V. Hrbáček [-] , J. Gargulák [-] , D. Pisklák [-]

J. Maliňák [-] - R. Mazáč [-] , M. Gášek [-] , R. Gášek [-] - P. Píšek [-] , Š. Králík [-] (64. M. Kalus [-] ) , V. Pinkava [-] (78. P. Škrobák [-] ) - M. Šimák [-] (81. J. Gröpel [-] ) , A. Mynarčík [-] - V. Vašut [-] , P. Maliňák [-]

ŽK: 52. R. Januš .
Hráči zápasu: M. Šimák .