20.kolo, Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , 2015-2016

--

Střítež si poradila se Lhotkou

32. J. Suchopa (p.) , 46. T. Mrůz , 74. T. Mrůz
0

V jediném sobotním utkání přivítala posílená Střítež oslabenou Lhotku nad Bečvou. Hosté nedokázali vzdorovat a zejména díky probuzení útočníka Mrůze prohráli 0:3.

Suchopa otevřel skóre

Pod vedením nového trenéra Janoška a díky několika zajímavým posilám se na jaře Stříteži velice daří. V minulém kole obrala o dva body Choryni a v domácím zápase s Lhotkou nad Bečvou byla jasným favoritem. Hosté v uplynulém 19. kole porazili Huslenky, přesto mohli pouze překvapit. Kvůli absencím brankářů Ručky a Gerly musel do hostující svatyně nastoupit Lukáš Trefil. Střítež potvrzovala roli favorita od začátku utkání. První změna skóre přišla v 32. minutě, po faulu na Michaláka proměnil pokutový kop obránce a kapitán v jedné osobě Josef Suchopa – 1:0.  Střítež dominovala a vypracovala si několik vyložených šancí, ale novice v brance Lhotky nedokázala podruhé překonat. Nevyužité šance mohly domácí stát draho, ale Lhotka v ojedinělé šanci selhala.

Mrůz konečně obul gólové kopačky

Střítež vstoupila do druhé půle nejlépe, jak mohla, a odskočila na rozdíl dvou branek. Minutu po hvizdu rozhodčího Dospěla se trefila posila Tomáš Mrůz, který se po standardní situaci ve skrumáži zorientoval nejlépe a konečně otevřel svůj střelecký účet v novém dresu – 2:0. Lhotka nad Bečvou po druhé inkasované brance odpadla a vyklidila pole. V 74. minutě přišel třetí gól, Tomáš Mrůz dostal výborný pas za obranu a podruhé v zápase překonal Trefila – 3:0. Lhotka se nezmohla ani na korigující branku a ve Stříteži padla 0:3.

TJ Sokol Střítež
Dušan Janošek - trenér: "Soupeř nastoupil bez brankáře, který si nepřipsal žádný zákrok. Buď střely pustil, a nebo jsme jeho branku míjeli. Zápas byl v naší režii, po brance na 2:0 soupeř odpadl a mohli jsme vyhrát klidně 9:0."

D. Cuper [-] - L. Gerla [-] (76. T. Merta [-] ) , P. Šichtář [-] - J. Baláž [-] , J. Michalák [-] , J. Suchopa [-] , M. Melichařík [-] - T. Mrůz [-] , M. Melichařík [-] (72. M. Basel [-] ) , M. Vavruša [-] (54. P. Mikl [-] ) - M. Lušovjan [-]

Lhotka n.B.
L. Trefil [-] - A. Petřek [-] (82. P. Hasalík [-] ) , K. Nohavica [-] , M. Chocholatý [-] , M. Man [-] - P. Rosenkranc [-] , F. Šobora [-] , P. Žlebek [-] - P. Topič [-] , P. Bajar [-] - L. Šebesta [-] (59. R. Veselý [-] )

Hráči zápasu: T. Mrůz .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: DOSPĚL Vladimír - ŽMIJÁK Radim (N), BAJAR Václav (N).