14.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Moravice si odváží cenný bod z Palhance.

8. M. Porubek (vl.) - 80. M. Kolář
0

Krásné počasí, dobré pivo a skvělá nálada v obou týmech, takový byl sobotní zápas Palhance a Moravice

Spousta nepřesností

Již ve 4. minutě se domácí ujali vedení a to díky hostujícímu stopérovi Porubkovi, který ukopl míč vybíhajícímu Soldánovi a nastřelil stojícího Havlíčka, od kterého skončil míč v prázdné brance hostů – 1:0.

V 21. minutě se domácí povedeným centrem, ale první střelu Soldán vyrazil a poté domácí nastřelili tyč.

V prvním poločase se toho více neudálo, hrálo se většinou na půli hřiště.

Palhanec si vytváří řadu šancí

V druhém poločase si domácí dokázali postupně vytvořit spoustu šancí. V 47. minutě Kokeš centroval na Pyszczyka, ale tem hlavičkoval mimo. V 48. minutě našel hostující Keller Koláře, ale ten byl v ofsajdu.  50. minuta a pas domácího Briguly po zemi na Pyszczyka, ale ten pálil nad branku hostujícího týmu. V 52. minutě se postavil k exekuci přímého kopu Brigula a střelou s 20 metru protáhl Soldána.  Brigula hrál dnes skvělý zápas a v 55. minutě si po sólové akci vytvořil šanci, ale opět narazil na skvěle chytajícího Soldána. V 57. minutě opět domácí zahrozili. Pyszczyk střílel z 16 metru, ale jeho střelu opět zlikvidoval hostující gólman. V 62. minutě domácí gólman našel výkopem Stoniše, ale ten míč po chvíli ztratil. V 65. minutě opět domácí Brigula pálil, ale Soldán vyráží na roh. Z rohu se podařilo Pyszczykovi zakončit nůžkami, ale trefil jen před sebou stojícího obránce. V 69. minutě našel skvělým pasem Pospíšil Holušu a ten z 16 metrů zamířil do šibenice, ale Soldán si opět poradil i s jeho střelou. V 80. minutě přišel trest pro domácí za spalování šancí. Havlíček vybojoval míč v rohu hřiště, našel pasem Čípa, který našel ulicí Urbana a ten výborně pasem za obranu našel nabíhajícího Koláře a ten se vyrovnal -1:1. V 85. minutě roh Moravice zahrával Číp a našel skvěle nabíhajícího Urbana, ale ten bohužel pro hostující tým zamířil hlavou těsně vedle.  Do konce zápasu už se nic důležitého neodehrálo a tak si oba celky připisují bod

TJ Moravice
Smolek Jan: Dnes jsme si nevytvořili moc šancí, ale aspoň bod si odvážíme. Podržel nás Soldán, který zapomněl při některých zákrocích kolik mu je 