15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Petrovice obrátily skóre během pěti minut

0

Horní Suchá sice po první půli vedla o jednu branku. Petrovice ale během druhé půle dvěma góly skóre obrátily a vyhrály.

V posledním venkovním mistrovském utkání této sezóny naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 15. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 2:1. Do vedení v utkání se dostali naši hráči zásluhou Davida Jeziorského brankou ve 28. minutě. V prvním poločase to byla jediná branka, a tak naši hráči šli po prvním poločase do kabiny s výsledkem 0:1 v jejich prospěch.

Ve druhém poločase však domácí dvěma góly během pěti minut skóre utkání otočili na 2:1, a to v 64. minutě, kdy se prosadil domácí Pavel Bernatík a v 69. minutě, kdy byl úspěšným střelcem Jan Paduch. Naši hráči tak v posledním venkovním mistrovském utkání této sezóny prohráli výsledkem 2:1. O poslední tři body se můžou naši hráči postarat v posledním mistrovském utkání, kdy přivítají na domácí půdě tým TJ Internacionál Petrovice.