25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kozolupy dvakrát smazaly ztrátu a nakonec samy rozhodly!

43. J. Čech (p.) , 67. J. Bozděch , 69. O. Plic (vl.) , 78. J. Čech - 15. F. Socha , 45. V. Šedivec
0

Domácí se po zisku tří bodů prakticky dotáhli na svého dnešního soupeře a ještě mohou pomýšlet na čtvrtou příčku.

Kozolupy dokázaly na podzim vyloupit po penaltovém rozstřelu Nečtiny 2:1 a lépe se jim dařilo i dnes. Hosté ovšem byli v úvodní půli lepší a jako první také udeřili. Po čtvrt hodině hry totiž stál na konci akce svých barev Filip Socha. Domácí se dočkali ve třiačtyřicáté minutě z pokutovém kopu. Sám si ho vybojoval a následně také proměnil Jakub Čech. Jenže Nečtiny ještě zvládly udeřit do přestávky. Lejsek posadil centr na hlavu Vojtěcha Šedivce a ten rozvlnil síť.

Druhá půle již patřila domácím, kteří třemi brankami během jedenácti minut rozhodli o své výhře. Vše započal sedmnáctiletý Jakub Bozděch, který se prosadil dorážkou z pěti metrů. Po chvilce si hosté nešťastně vstřelili vlastní gól, autorem je Ondřej Plic. Definitivní pečeť na vítězství svých barev dal opět Jakub Čech, který pláchl otevřené obraně soupeře a obstřelil Arneta. Oba soupeře tak aktuálně dělí v tabulce jediný bod.

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan: "Nastoupilo nám šest dorostenců a v první půli byl lepší soupeř, poté my. Asi i tak, jak to i vyplývá z výsledku."

TJ Nečtiny
Polívka Václav: "Zbytečně prohraný zápas se spoustou šancí, zklamání."

J. Sandru [-] - M. Frič [-] , M. Janko [-] - J. Čech [-] (84. T. Davídek [-] ) - V. Kovář [-] (33. P. Křižík [-] ) , R. Tauš [-] , M. Bozděch [-] , P. Pancurák [-] , M. Maštalíř [-] , P. Hausdorf [-] , V. Tugui [-] (66. J. Bozděch [-] )

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - O. Plic [-] , J. März [-] , L. Lejsek [-] , F. Socha [-] (55. J. Pekarovič [-] ) , M. Hlous [-] , J. Kamínek [-] (72. L. Brada [-] ) , O. Hejlík [-] , Z. Bittermann [-] , V. Šedivec [-] , M. Alexi [-]

ŽK: 57. V. Tugui - 43. J. März , 56. Z. Bittermann .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav - HUCL Jan (N), ARNET Stanislav (N).