19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Šach-mat jediným gólem!

71. F. Socha (p.)
0

Domácí vyzráli na svého soupeře jedinou brankou, kterou se prosadili v jednasedmdesáté minutě.

Blatnice na podzim Nečtiny vyprovodila ze svého hřiště při skóre 4:0 a v případě výhry by se dnes bodově na svého soupeře dotáhla. První poločas se hrál atraktivní a útočný fotbal plný šancí, ovšem ani jedna se neuchytila. Za domácí měl zřejmě největšímožnost Socha, který se řítil sám na Filipa, ten mu však jeho pokus lapil. Nepochodil ani Bittermann, jenž po centru Lejska z malého vápna zamířil příliš nad. Za hosty mohl odpovědět Tětek, jenž dostal příhru před Arneta, ale než stačil zpracovat, obránci Nečtin mu míč sebrali.

Necelá stovka přítomných fanoušků tak musela na rozhodnutí počkat až do druhého poločasu. Ten již byl oproti předchůdci značně opatrnější  a svázanější z obou stran taktikou. Jenže v jednasedmdesáté minutě neudržel nervy hostující gólman Filip, atakoval protihráče a sudí Bureš nařídil pokutový kop. Ten proměnil Filip Socha a stal se hrdinou a jediným střelcem zápasu.  Nečtiny tak povyskočily již na čtvrtou příčku, hosté jsou osmí.

TJ Nečtiny
Polívka Václav: „V prvním poločase bylo hodně šancí, ve druhém méně, bylo to více taktické.“

TJ Slovan Blatnice
Štýs Roman: „Soupeř byl o malinko lepší, měl více šancí, byl důraznější, protože rozhodčí to toleroval. My neproměňujeme šance.“