19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Parádní duel penalty nakonec nerozčísly!

66. V. Tugui , 72. V. Tugui , 87. V. Tugui - 29. M. Lakó , 45. J. Cejthamr (p.) , 65. J. Cejthamr , 90. J. Cejthamr
0

Skvělou přetahovanou domácí nedotáhli do zdárného konce  a po sedmigólové přestřelce bere body Heřemanova Huť.

Kozolupy na podzim uspěly na půdě Heřmanovy Hutě v poměru 7:1 a dnes padlo branek osm málem také. Výsledek je však mnohem vyrovnanější. Lépe do zápasu vstoupili hosté. Po zhruba půl hodině hry zahrávala Huť rohový kop, který do sítě usměrnil Martin Lakó. Gólem do šatny, přesněji tedy do brány, se poté prezentoval Josef Cejhamr, který v poslední možné chvíli využil pokutový kop, který sudí Krauz neváhal ukázat po ataku na Posledního po rozehrané standartní situaci.

Do třígólového trháku poslal své barvy stejný hráč v pětašedesáté minuty, když po standartní situaci a pasu do vápna uspěl v boji ve vápně. Zdálo by se, že je hotovo, ovšem domácí třikrát prostřídali a brzy se střelou z šestnáctky zapsal na listinu střelců Tugui Valentin Romulus. Ten dostal mnoho prostoru v pokutovém území i po chvilce a rázem byly Kozolupy zpátky ve hře. V 87. minutě pak i dosáhly na kýžené vyrovnání, když Tugui Valentin Romulus zkompletoval hattrick za dvacet minut po skrumáži ve vápně. Jenže na penalty i tak nedošlo. V nastavení hosté dostali výhodu přímého kopu zhruba metr za vápnem, který usměrnil do sítě další autor hattricku Josef Cejhamr a ukončil tak krásné fotbalové představení. Oba týmy se tak srovnaly na pátém a šestém místě se shodným počtem bodů.

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan: „Padali jsme tři nula, konečně jsme to srovnaly a následně jsme po chybě dostali čtvrtého. Bylo to dramatické, ale se šťastným výsledkem pro hosty.“

TJ Heřmanova Huť
Lakó Jan: „Myslím si, že tak pětašedesát minut jsme měli zápas pod kontrolou. Poté domácí prostřídali, to jim oživilo hru a gól na 1:3 je nabudil, až nakonec vyrovnali. Čtvrtý gól byl o štěstí, stoper podklouzl a musel pak faulovat.“

J. Sandru [-] - R. Tauš [-] (55. J. Roda [-] ) , F. Stehlík [-] (46. M. Maštalíř [-] ) , V. Tugui [-] , M. Janko [-] , P. Tejc [-] , M. Mráz [-] , V. Sláma [-] , P. Hausdorf [-] , M. Frič [-] , T. Coyne [-] (46. V. Kovář [-] )

M. Sladký [-] - J. Franko [-] (77. M. Kaprál [-] ) , M. Urbanczyk [-] , M. Adam [-] , T. Vlach [-] , J. Cejthamr [-] , M. Poslední [-] , M. Lakó [-] , J. Lakó [-] , T. Duník [-] , V. Lakó [-]

ŽK: 31. V. Sláma , 88. M. Frič - 41. J. Cejthamr , 43. V. Lakó , 48. M. Poslední .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: KRAUZ Jan - HUCL Jan (N), PÁLEK Michal (N).