16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Trnová si vyšlápla i na lídra!

0

Domácí potvrdili dosud skvělé jaro i přesvědčivou výhrou nad lídrem. Ten tak v boji oproti Mladoticím dnes ztratil.

První vzájemný duel na podzim ovládly Kozolupy poměrem 4:2 a Trnové se v tomto kole povedlo svému soupeři vše na chlup vrátit. Lépe ovšem začali hosté. Již po deseti minutách hry vznikla před domácím gólmanem skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval Petr Macher a otevřel střelecký zápis utkání. Domácí odpověděli za stejně dlouhý časový úsek. Jiří Roztočil jako velká voda vlétl do šestnáctky soupeře a začínalo se opět od nuly, tedy jedné. Obrat Trnová dokonala ještě v první půli. V jejím závěru Michal Hauzner zpracoval roh a z otočky rozvlnil síť.

Jenže ve druhém poločase neuběhlo ani pět minut a skóre bylo opět srovnané. Kozolupy se opět prosadily po skrumáži před Klikem, kterého překonal Vojtěch Tulačka. Po čtvrt hodině hry ale domácí rozhodli. Václav Beneš si před šestnáctkou našel odražený balón a povedenou ranou jej poslal do sítě. Pojistku přidal svým barvám kanonýr Patrik Mazák, jenž pláchl hostující obraně a uspěl střelou k tyči. Domácí tak na jaře získávají osmý bod z devíti možných, za celý podzim jich přitom posbírali jen deset. Kozolupy tak po dnešku na první místo ztrácejí jednu výhru.

TJ Sokol Trnová
Kučera Luděk: „Na pohled hezký zápas. Myslím si, že jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.“

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan: „Špatně se mi to hodnotí. Do stavu 2:2 jsme byli lepší, byla to škoda. Měli jsme herní převahu, ale nic to nebylo platné.“

M. Klik [-] (85. P. Pešek [-] ) - M. Hauzner [-] (59. D. Mazák [-] ) , P. Mazák [-] , J. Kříž [-] , V. Beneš [-] , V. Kodera [-] , Š. Magyar [-] , J. Roztočil [-] , P. Vodička [-] (65. J. Webr [-] ) , P. Kříž [-] , J. Kříž [-]

J. Sandru [-] - F. Stehlík [-] (80. T. Coyne [-] ) , M. Frič [-] , R. Tauš [-] , M. Beneš [-] - V. Tulačka [-] , V. Kovář [-] , P. Macher [-] , V. Sláma [-] - P. Tejc [-] , J. Čech [-] -

ŽK: 41. V. Kodera , 43. M. Hauzner , 53. P. Vodička - 25. V. Tulačka , 40. J. Čech , 43. M. Beneš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: LANG Josef - KLIK Josef (N), DAVÍDEK Tomáš (N).