15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Trnová dobyla Nečtiny!

18. F. Socha , 25. M. Hlous , 80. P. Kříž (vl.) - 30. J. Kříž , 55. V. Kodera , 70. J. Roztočil
0

Hosté zažívají povedený vstup do jara a vybojovali již pět bodů ze šesti možných, což je odlepilo ode dna.

Zatímco Trnová na úvod jara zvládla záchranářský duel se Zbůchem, domácí vysoko nestačili v Mladoticích. První vzájemný duel na podzim rozhodly Nečtiny ve svůj prospěch v sedmigólové přestřelce a něco podobného čekalo na fanoušky i dnes. Již zhruba po čtvrt hodině hry využil chyby v obraně hostí Filip Socha, který svůj sólový únik zakončil přesně k tyči. Za dalších necelých deset minut bylo s Trnovou ještě hůře. Polívka vytvaroval povedený centr, který za záda Kříže uklidil Martin Hlous. Jenže hosté se nevzdali a poměrně brzy se dostali opět na dostřel. Mazák vrátil od brankové čáry balón zpět do ohně, kde sis jej našel Jan Kříž a drama bylo na světě. Pokračovat však mělo až ve druhém poločase, ten první již žádnou změnu skóre nepřinesl.

V pětapadesáté minutě se začínalo od nuly, tedy dvou. Václav Kodera využil zmatků před domácí svatyní, po různých odrazech kulatý nesmysl skončil na tyči a po chvilce i za zády Smoly. Za další čtvrthodinku dokonali hosté povedený obrat. Jiří Roztočil se dostal k vyboxovanému balónu a odšpuntoval radost na straně svých barev. Parádní duel ale nakonec musely rozhodnout až penalty. Patrik Kříž se hlavou snažil uklidit do bezpečí volný přímý kop Nečtin, nešťastně však překonal vlastního brankáře. Hosté ještě v závěru dohrávali o deseti, když Jan Kříž inkasoval druhou žlutou kartu, na výsledku to ale již nic nezměnilo.

V penaltovém rozstřelu  se po výsledku 4:3, stejně jako v zápase, mohli radovat hosté, když domácí hned první pokus poslali do břevna a poslední taktéž cíl nenašla.

TJ Nečtiny
Polívka Václav: „Měli jsme dobrý vstup do zápasu, vedli jsme 2:0, ale lehkovážností a chybami jsme je nechali duel otočit. Měli jsme šance na rozhodnutí, ale zápas dospěl do zasloužené remízy a v penaltách se nakonec radovali hosté.“

TJ Sokol Trnová
Kučera Luděk: „Bylo to bojovné utkání. Lehkomyslně jsme je pustili do dvougólového vedení po dvou zbytečných chybách. Pak se mančaft zvedl, dokázal utkání obrátit, ale dali jsme si hloupý vlastní gól. V penaltách jsme měli štěstí. Dva body jsou v naší situaci dobrý počin.“

TJ Nečtiny
V. Smola [-] - V. Šedivec [-] , J. März [-] , O. Hejlík [-] , Z. Bittermann [-] , F. Socha [-] , M. Alexi [-] (78. L. Brada [-] ) , V. Kotlaba [-] (61. V. Šojsl [-] ) , M. Hlous [-] , V. Polívka [-] , O. Plic [-]

J. Kříž [-] - - P. Mazák [-] (68. M. Hauzner [-] ) , P. Súlovec [-] , J. Kříž [-] , V. Beneš [-] , V. Kodera [-] , Š. Magyar [-] , J. Roztočil [-] , P. Vodička [-] , P. Kříž [-] , P. Pešek [-]

ŽK: 67. O. Plic - 63. J. Kříž , 67. V. Kodera . ČK: 87. J. Kříž .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠKARDA Jiří - ARNET Stanislav (N), ŠVANCAR Bohumil (N).