26.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Nejdek rozstřílel Kynšperk čtrnácti zásahy

7. J. Kurtin , 8. T. Chlup , 15. J. Falatek , 26. T. Jílek , 29. J. Kurtin , 31. J. Falatek , 49. F. Rutrle , 51. J. Falatek , 66. J. Kurtin , 70. Š. Sulák , 79. J. Kurtin , 81. J. Kurtin , 82. T. Chlup , 84. J. Jílek - 45. M. Najman
0

Kynšperku se v téhle sezoně nedaří vůbec nic. Během pětadvaceti zápasů získal pouhé čtyři body a inkasoval neuvěřitelných 178 gólů. V rámci posledního kola zajížděl do Nejdku, kde ho také nečekalo nic lehkého. A domácí fotbalisté si před koncem sezony parádně zastříleli. Kynšperk porazili vysoko 14:1.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Utkání mělo od samého začátku jasného favorita, kterým byli domácí hráči Nejdku. A ti to dali patřičně najevo hned v úvodních minutách. Už v 7. minutě mířil přesně Jakub Kurtin, kterého následoval za další minutu Tomáš Chlup. Nejdečtí fotbalisté svého soupeře tlačili a dál přidávali branky. V 15. minutě se zapsal na listinu střelců Jiří Falatek. Za necelých deset minut po něm vstřelil čtvrtou branku domácího týmu Tomáš Jílek a po něm mířil přesně Jakub Kurtin. Do konce poločasu přidal ještě jednu branku Jiří Falatek a Nejdek vedl už 6:0. V poslední minutě prvního dějství vstřelil alespoň čestnou branku hostujícího týmu Martin Najman.

Ve druhém poločase přišla na řadu ještě větší branková smršť než v dějství číslo jedna. Po pár minutách hry mířil přesně Filip Rutrle a po něm dokonal hattrick Jiří Falatek. I Jakub Kurtin se dočkal hattricku a to v 66. minutě. V 70. minutě využil dalšího zaváhání hostující obrany Štefan Sulák a bylo to už 10:1. Jakubu Kurtinovi se dařilo na výbornou a ke svému hattricku přidal ještě další dvě branky. Na konci zápasu se ještě jednou prosadil Tomáš Chlup a poslední branku zápasu vstřelili Jan Jílek. Nejdek tak vyhrál naprosto suverénně a zaslouženě vysoko 14:1.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

FK Nejdek
Zbyněk Draxal: Dorazil k nám poslední Kynšperk a utkání mělo, bohužel pro hosty, očekávaný průběh, kdy jsme na hřišti dominovali téměř celý zápas. Kynšperku přejeme brzký restart klubu.