14.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Na začátku nebylo vůbec jasné, kdo je favoritem.

0

Ve třetím jarním kole se představili hráči Počeren na půdě Hájku. Domácí, v čele tabulky, byli v roli favorita. Ovšem na začátku zápasu to nebylo tak zřetelné. Hosté na začátku zápasu byli lepší a favorita tlačili až do 30. minuty, kdy přišla pro hosty studená sprcha a více méně bylo za deset minut rozhodnuto.

Rozhodnuto za 10 minut.

Začátek zápasu vypadal pro hosty velmi nadějně. Domací favorit to neměl vůbec jednoduché a se soupeřem musel první minuty zápasu urputně bojovat. Hosté si v prvních třiceti minutách vytvořili gólové situace. První gólovce chyběla koncovka. Po úniku dvou hráčů na samotného brankáře skóre bylo stále 0:0. Druhé gólovce chyběla přesnost. Hráč střílící z velkého vápna do prázdné brány trefil bránicího hráče a míc opět nenašel klid v bráně. Ve třicáte minutě přišla studená sprcha. Záložník z hostujícího celku ztratil na své polovině míč, čehož využil Petr Chomát. Vzápětí Radek Lešťan zvýšil na 2:0. Po druhém gólu se obrana hostů položila. Ve 36. minutě a ve 40. minutě přišly dva góly od Petra Chomáta a Jiřího Kožíška, kterými zvýšili na 4:0. Po těchto hrozných deseti minutách pro Počerny byl zápas rozhodnut.

Druhý poločas již žádné překvapení nepřinesl

Do druhého poločasu se hráčům z Počeren nastupovalo těžce. Hosté se trošku vzpamatovali, k čemuž přispěly i změny v sestavě. Druhý poločas už nebyl tak gólový, ale nadvládu na hřišti už přebrali favorité. Přestože si Hájek vytvářel šance, gól přišel až v 72. minutě, kdy z brejku Petr Chomát završil hattrick. Zbylých 18 minut proběhlo bez gólu a bez jakéhokoliv náznaku zápas zdramatizovat.

TJ Počerny
Michal Husar: Prvních třicet minut bylo dobrých. Soupeře jsme dostali pod tlak, ale nedokázali jsme to využít.

TJ Sokol Hájek
L. Sulák [-] - L. Dušek [-] , P. Toth [-] , M. Drbohlav [-] (46. J. Průša [-] ) , T. Hruška [-] - J. Kožíšek [-] , T. Hromádko [-] , L. Novotný [-] (62. M. Gumančík [-] ) - R. Lešťan [-] , P. Chomát [-] - P. Sojka [-]

TJ Počerny
A. Opl [-] - P. Krajsa [-] , D. Petrides [-] (37. R. Žlůva [-] ) , R. Čiviš [-] (71. M. Husar [-] ) , M. Beran [-] - L. Filek [-] , V. Zábranský [-] , P. Sluka [-] , M. Valta [-] , M. Karnet [-] (56. R. Rysl [-] ) - A. Krajsa [-] -

ŽK: 25. P. Sojka , 85. M. Gumančík - 10. V. Zábranský , 35. D. Petrides .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Polívka Miloslav - STEHNO Martin (N), PACOUREK Petr (N).