14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

I v deseti to jde!

0

Velmi pohledné utkání bylo k vidění v Hradci. Domácí díky dobře zahraným standartním situacím dokázali vyhrát 4:2 a osamostatnit se na druhém místě tabulky. Na Chlum ztrácí 5 bodů.

Z minima maximum

Do Hradce přijela Seč, která měla ještě v živé paměti výhru nad Chlumem z minulého týdne. Body chtěla potvrdit i na půdě svého tabulkového souseda, který navíc kvůli absenci Janečka hrál jen v deseti lidech v poli. Červení se hned v úvodu dostali do vedení. Ve 3. minutě se rozehrávky rohového kopu ujal Petr Filip a svůj úmysl překvapit přímou střelou brankáře Posledního zvládl dokonale. Hráči se ještě ani nerozkoukali a Seč vedla. Ještě veseleji v táboře hostí mohlo být o pár minut později, ale ve skluzu zakončující Plojhar trefil pouze tyč. Následovala pasáž, ve které měli více míč na svých kopačkách hráči Seče, ale k větší šanci to nevedlo...

A tak přišlo vyrovnání. Po standartní situaci, které předcházelo sporné autové vhazování se prosadil Jiří Kaplan. A domácí dokázali ještě do přestávky svého soupeře zmrazit ještě jednou. Po další "standartce" otočil vývoj utkání Jiří Hrdina.

Hradec opět druhý

Obraz hry se ani po změně stran nezměnil. Seč, která v průběhu utkání přešla z rozestavení 4-4-2 na variantu se třemi obránci a třemi útočníky, měla opticky více ze hry, ale veškeré snažení ztroskotalo buď na obraně, na brankáři nebo na nepřesném zakončení. A aby toho nebylo málo, tak hradečtí udeřili znovu. V 68. minutě a opět po standartní situaci. Autorem důležité branky byl Radek Lukášek. Seč i nadále tlačila, chtěla minimálně remízu, ale jak už bylo řečeno, dnes ji zkrátka nebylo přáno. Jen pro představu, kapitán Černovský střílel snad pětkrát z hranice pokutového území, ale pokaždé nad.

Jiskřičku naděje vykřesal čtvrt hodiny před koncem výborně hrající René Vlk, když se ve skrumáži zorientoval nejlépe a snížil na 3:2. Definitivní pojistku udělal pát minur před koncem Jiří Hrdina, dvoubrankový střelec. Po závěrečném hvizdu se mohli domácí radovat z cenné výhry, Seč má o čem přemýšlet...

SK Hradec 1946 B
SK Hradec 1946: Vyjádření klubu SK Hradec 1946 se nám bohužel nepodařilo získat.

TJ Seč
Bohuslav Plojhar, trenér Seče: "My porazíme vedoucí Chlum, ale pak nedokážeme uhrát tři body s Hradcem, který hraje v deset. To je problém. Po celý zápas jsme měli více ze hry, ale inkasovali jsme po standartkách, to mě štve. Náš tlak byl ale takový bezzubý, nešla nám koncovka, něuměli jsme si v hlavě srovnat, že máme přesilu. Prohráli jsme si to našima chybama."

T. Poslední [-] - L. Varga [-] , J. Šmejkal [-] , J. Hrdina st. [-] , R. Švarc [-] - K. Výrut [-] , S. Calpak [-] , J. Kaplan [-] - J. Janeček [-] , R. Fisher [-] - R. Lukášek [-]

TJ Seč
T. Kněz [-] - D. Vracovský [-] (26. J. Kácha [-] ) , R. Tyml [-] , J. Purkart [-] (73. M. Fotr [-] ) , R. Vlk [-] , R. Černovský [-] , M. Plojhar [-] , P. Filip [-] , M. Korda [-] , J. Bradáč [-] (86. M. Lukáč [-] ) , I. Salcop [-]

ŽK: 27. R. Vlk , 88. M. Korda .
Hráči zápasu: J. Hrdina st. - R. Vlk .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Legát Zdeněk - ANTOŠ Jakub (N), HRANIČKA Václav (N).