16.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

Bojovný výkon Šaratic slavil úspěch

36. M. Galia , 48. M. Baňa , 64. M. Baňa , 79. M. Zlámal - 54. J. Juřena
0

Šaratický Báňa se začíná prosazovat

Po minulém kole měl určitě hrající trenér Pavel Kalouda obavy, jak je poznamená prohra s lidrem tabulky z Bučovic.  Šaratické čekal bojovný tým  z Rakvic

První minuty a vlastně celý poločas se odehrával v bojovném duchu. Oba celky se snažili o náznaky kombinace, ale na malém šaratickém hřišti nebyl prostor. První poločas nenabídl monoho šancí. V jedné a zároveň gólové byl Martin Galia, když i se štěstím dotlačil míč do branky v 36 minutě.

V druhé půli se trefil domácí kanonýr Martin Bána a poslal svůj tým do vedení 2:0. Malou nadějí vybojoval Jiří Juřena, snížil na rozdíl jedné branky.

Domácí útočník Báňa ovšem ihned v zápětí zaznamenal svou druhou branku v zápase. 3:1.

To nebylo vše v 79 minutě krásnou střelou Martin Zlámal udělall gólovou tečku za tímto zápasem.

TJ Šaratice
P. Plchut [-] - P. Kalouda [-] , L. Cének [-] (46. j. kalouda [-] ) , D. Bukáček [-] , M. Polášek [-] - M. Galia [-] , M. Zlámal [-] , J. Smetana [-] (81. J. Flachs [-] ) , N. Yagupa [-] - M. Baňa [-] (68. J. Oravec [-] ) , P. Klaška [-] (62. J. Roháč [-] )