15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

--

Libhošť nadělila Bordovicím desítku

0

Libhošt zcela suverénně přejela oslabené a bezbranné Bordovice. Hosté spustili kanonádu hned od počátku. Domácí snižovali v 35. minutě na 1:5. Libhošt ale do poločasu přidala ještě dva kusy a bylo to 1:7. Bordovice zkraje druhé půle snížily na 2:7. Libhošť ale v samém závěru ještě třemi góly upravila konečný stav na 2:10 v neprospěch domácích. Libhošť zůstává zápas před koncem soutěže na čtvrtém místě a na první místo ztrácí dva body. Bordovice jsou poslední se ztrátou jednoho bodu na předposlední Kateřinice.

Sokol Bordovice
Jan Pítr (trenér): Sestavu jsme dávali dohromady těžko a museli jsme povolat další dva hráče Adamce a Kvitu. Navíc už ve druhé minutě jsme museli nuceně vystřídat. Pozorně bránit jsme vydrželi pouze deset minut. Absence devíti hráčů plus Maruchniče a Michala Vaňka se nepovedla nahradit tentokráte už ani početně. Proto chci poděkovat hráčům, kteří skoro hodinu v deseti a někteří se zdravotními problémy, zápas dohráli. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/jistebnik-v-poslednich-15-minutach-ctyrikrat-inkasoval-a-ztratil-prvni-misto-20160615.html

FC Libhošť
Miroslav Salač (trenér): Chopili jsme se každé příležitosti a drobného zaváhání soupeře k vstřelení gólů. Škoda jen, že mužstvo, které má nejlepší obranu, dostalo dvě zbytečné branky. Pochvalu si zaslouží hráči z dorostu, které pozvolna zařazujeme. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/jistebnik-v-poslednich-15-minutach-ctyrikrat-inkasoval-a-ztratil-prvni-misto-20160615.html

J. Mrozowski [-] - J. Najvar [-] , V. Melčák [-] , L. Adamec [-] , R. Sosenka [-] , R. Raška [-] , P. Geryk [-] , J. Fusek [-] (2. P. Kvita [-] ) , J. Peťko [-] , P. Kaša [-] , R. Kovařík [-]