18.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Miletín B doma přehrál Libuň

0

Podrobnosti přineseme...

SK Miletín B
Jindřich Kulhánek, hráč: "V neděli k nám zavítal soupeř z Libuně. Utkání provázelo zimní počasí, foukal studený vítr a poletoval sníh. Domácí, kteří byli zřejmě ještě v kabině a nerozhýbaní, vyrobili hned v páté minutě chybu, kterou hosté okamžitě využili - 0:1. Miletínským se nedařilo podle plánu, většina hráčů se snažila jen o individuální akce, a tak se na vyrovnání čekalo až do 30. min., kdy po rozehrávce skóroval Hátle. Do poločasu šli ještě domácí do vedení, když se k dorážce v pokutovém území dostal Kulina – 2:1. Do druhého poločasu vstoupil Miletín lépe a po napadání si hosté vstřelili kuriózní vlastní gól na 3:1. Po této brance se hra kouskovala řadou nepřesností na obou stranách. V 77 min. dal Hátle na konečných 4:1. Hostům pak odešly síly a místo toho, aby je domácí potrestali dalšími brankami, hráli zbytečně každý sám na sebe nebo akce kazily nepřesné přihrávky.“

J. Kafka [-] - P. Balihar [-] (46. D. Vondrouš [-] ) , J. Kulhánek [-] , J. Hátle [-] , M. Drahonínský [-] , J. Šotola [-] , L. Kněžourek [-] , T. Lámr [-] , P. Blažek [-] (10. D. Zdeněk [-] ) , Š. Kulina [-] , V. Knajfl [-]

TJ Sokol Libuň
J. Tyrychtr [-] - J. Vích [-] , T. Veverka [-] , L. Dubravský [-] , L. Zajíc [-] , D. Urban [-] , J. Reinberger [-] , J. Krouza [-] (62. J. Holec [-] ) , P. Dlouhý [-] , M. Válek [-] (55. L. Němec [-] ) , O. Srb [-]

ŽK: 65. T. Veverka , 81. J. Vích .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Kubišta Josef - KRÁTKÝ Martin (N), VESELÝ Pavel (N).