17.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

Jasná výhra rezervy Libáně v Libuni

0

Hattrickem se blýskl Zavřel.

Gólová kanonáda v podání hostů

Domácí první poločas doslova odchodili a "stará garda" Libáně je vyškolila v podobě šesti branek v jejich síti, přičemž během 25 minut to bylo již 0:4. Ve zbytku úvodní pětačtyřicetiminutovky Libáňští vstřelili ještě dvě branky. Domácí pouze snížili ve 42. minutě zásluhou Krouzy na poločasových 1:6.

Branka již nepadla

Druhý poločas už byl o něčem jiném, ale branka hostí zůstala pro domácí střelce zakletá.

TJ Sokol Libuň
Pavel Veselý, sekretář: "Z domácí strany to byl děs a bída. Za pětadvacet minut hry bylo v podstatě rozhodnuto, hosté utkání ovládli."

J. Tyrychtr [-] - J. Vích [-] , L. Dubravský [-] , J. Drozen [-] (70. T. Veverka [-] ) , J. Holec [-] (70. L. Němec [-] ) , D. Urban [-] , J. Reinberger [-] , J. Krouza [-] , P. Dlouhý [-] , L. Zajíc [-] , O. Srb [-] (70. M. Válek [-] )