17.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Tuchoraz o své výhře rozhodla již v prvním poločase

0

Tuchoraz vstoupila do utkání výborně a již po třiceti minutách vedla 0:3. Domácí před poločasem vykřesali naději a snížili, ale to již bylo v utkání vše.

Vše podstatné se odehrálo v první půli

Hosté posílení o hráče "A" mužstva si vypracovali zřígólový náskok. Domácím se podařilo snížit a naděje na zisk bodu žila.

Nikdo další branku nepřidal

V druhém poločase žádný gól již nepadl a tak si Tuchoraz odváží první výhru ze hřiště soupeře v této sezóně.

TJ Sokol Kozojedy
Michal Pokorný, trenér: Když jsem se kouknul na sestavu "A" mužstva Tuchorazi v nedělním zápase a viděl na zápisu sedm hráčů, kteří byli v sobotu u nás, tak jsem si říkal, jestli je to normální. Ale to je holt tak, když hrajete proti béčku.

T. Novák [-] - T. Rezdovič [-] (67. P. Pokorný [-] ) , J. Novotný [-] , L. Mučka [-] , M. Šimon [-] , L. Beneš [-] , D. Kopecký [-] (46. D. Hruška [-] ) , J. Novák [-] , T. Čadina [-] , T. Pucholt [-] , P. Pokorný [-] (51. J. Novák [-] )