18.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

Ani 2 penalty nezastavili Jaroměř v zisku dalších bodů

56. J. Gois , 59. J. Gois , 80. P. Zelený (p.) - 15. R. Ulrych , 26. S. Kašajík , 30. T. Vít , 71. T. Vít , 77. L. Böhm , 86. L. Böhm
0

Pohodlné vedení po poločase

Vedoucí Jaroměř čekal zápas v Poříčí, které se poslední zápasy trápí. Už od začátku zápasu bylo na co koukat. Již v 15. sekundě byla odpískána penalta po faulu brankáře Schejbala. Sám hříšník dokázal zastavit pokutový kop od Goise.  O minutku později byla vidět přímý kop v podání Böhma, který se však ještě neměl seřízená mířidla a míč letěl vysoko nad branku. V 15. min šli hosté do vedení, když našel Ahmeti Ulrycha a ten se trefil mezi tři tyče. Po 10 minutkách se ke slovu dostal Kašajík, prošel kolem několika hráčů domácích a obstřelil domácího brankáře a bylo to již 2:0. Po půlhodině hry se dokázal ještě hlavou prosadit Vít, po zmatku v pokutovém území.  Následovala šance domácích, kterou však spálil Kaněra, když minul branku. Poté byla vidět řada šancí ze strany Jaroměře, ale Böhm ani Vít své příležitosti nezužitkovali.

Obrat se nakonec nekonal

Po poločase pokračovala Jaroměř ve své aktivní hře. Emlarova jedovka z 20. metrů však cíl nenašla. O chvíli později se nedokázal prosadit ani Böhm. Tyto neproměněné šance však probudili domácí a začali topit pod kotlem. V 56. min dokázal po pěkném centru Šnajdra se prosadit Gois. Domácí vycítili šanci a dlouhý nákop minul hostující Ruprich a nabíhající Gois vstřelil svojí druhou branku. Poté však Jaroměř začala hrát svojí hru a uklidňující branku po rohovém kopu Böhma doputoval přes Rejchtra až k Vítovi, a ten nekompromisní střelou zvýšil vedení na 2 branky.  Poté stálo štěstí u domácího brankáře Jansi, který si branku dobře postavil, protože dvakrát za ním zazvonila branková konstrukce. V 77. minutě napřáhl Böhm ze 17. metrů a vymetl pravou šibenici. Pak nastala další sporná situace, když rozhodčí odpískal nesmyslnou penaltu, kterou následně Zelený proměnil.  Na konci zápasu však přišla paráda ze strany hostů, když centrovaný míč od Víta letěl na Böhma střílejícího z voleje přímo do brány domácích.  A to bylo v tomto zápase všechno a Jaroměř pokračuje bez ztráty bodu.