18.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kněževes byla tentokrát v množství gólů milosrdná

0

Kněževes i v 18. kole potvrdila svojí výbornou formu z posledních utkání a zasloužené dál drží prvenství v tabulce. Tentokrát si odvezla všechny body z Rynholce, kde se utkala s týmem SK Lány.

Domácí se snažili prvních deset minut napadat Kněževes už při její rozehrávce, ale hosté si dobrým pohybem a přesnější kombinací přesto zajistili územní převahu. Po aktivní desetiminutovce Lánští zalezli před vlastní vápno, kde po vzoru londýnské Chelsea "zaparkovali" autobus a omeziili se jen na snahu vyrážet do rychlých brejků. Největší šanci měli domácí ale paradoxně po chybě hostů, kteří špatně zahráli malou domu, ale tu brankář Lenner nakonec s asistencí obrany odvrátil. Ve 35. minutě se po sérii rohu podařilo skórovat Vrábíkovi, který na zadní tyči uklidil balón do sítě a bylo to 0:1 pro hosty

Zbytek utkání se nesl v duchu dobývání brány domácích. Na mokré umělce ale vázla Kněžvsi kombinační hra. Bylo evidentí, že na tento povrch nejsou hráči zvyklí. Výhru tak zpečetil až Hanych, který v 90. minutě utekl po levé straně a zavěsil balón pod břevno.

FK Kněževes
Petr Krob: "Celý zápas jsme měli plně pod kontrolou. Velký problém nám dělala kluzká umělka. Utkání bylo do poslední chvíle napínavé, protože se nám stále nedařilo dát druhý pojišťovací gól. Naše převaha byla ale jasná."