--

--

0

MSK Břeclav
Ondřej Paděra, záložník MSK Břeclav: Ztratili jsme utkání, ve kterém jsme podle mého názoru, měli bodovat. Kroměříž k nám přijela jako velký favorit a hlavně s velkou motivací v boji o druhé místo v tabulce. Hosté se dostali brzy do vedení a zpočátku nenasvědčovalo nic tomu, že by se o výsledek museli bát prakticky až do poslední minuty zápasu. Nicméně do poločasu se nám podařilo vyrovnat krásnou střelou z trestného kopu v podání našeho kapitána Pavla Simandla a ve druhé půli jsme šli dokonce do vedení. V této části zápasu byla hra vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. V posledních dvaceti minutách nás zkušenější hosté zmáčkli a vytvořili si velký tlak. Paradoxně ale vývoj zápasu otočili až díky dvěma rohům, které se nám bohužel nepodařilo ubránit. Poslední čtvrtou branku jsme inkasovali až při hře vabank do otevřené obrany, kdy jsme se tlačili alespoň za vyrovnáním. Dnes jsme to nezvládli hlavně takticky.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Vlastimil Chytrý, trenér HS Kroměříž: Utkání se hrálo za neustálého deště a postupem času na čím dál těžším terénu. Průběh utkání byl velmi zajímavý. Vlítli jsme na domácí tým a ve 12.minutě otevřeli skóre po krásné kombinaci, na jejímž konci stál Ondra Cverna. O dvě minuty později Lukáš Kutra neproměnil stoprocentní šanci a o dalších pět minut později Tomáš Strašák nastřelil střelou z 8 metrů tyčku. Místo vedení tři nula ve dvacáté minutě však přišel ojedinělý útok domácích, standartka z 25 metrů a vyrovnání na 1:1. Od té chvíle jsme naprosto přestali hrát a o poločase jsem klukům musel důrazně vysvětlit, že takhle to nepůjde. Během druhé půle přišli na hřiště tři čerstvý hráči, změnili jsme rozestavení a kluci ukázali obrovskou sílu týmu. Dokázali ne příliš pohledné utkání na těžkém terénu vyhrát 4:2 a zaslouženě jsme si pojistili druhou příčku v tabulce. Za závěrečný obrat musím kluky pochválit a před utkáním s Prostějovem to je pro nás výborné povzbuzení a já věřím, že se stejným nasazením půjdeme i do utkání s jedním z nejsilnějších týmů v soutěží a zvládneme ho.