19.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

50. D. Vlasák , 77. J. Veselý (p.) - 9. M. Peterka , 37. R. Sekula (p.)
0

Peruc byla od 34. minuty oslabena o jednoho z nejlepších hráčů Kratinu, který po tvrdém zákroku soupeře musel odjet k ošetření. To už hosté vedli 1:0, když se trefil Peterka, z penalty pak na 2:0 pro hosty upravil před půlí z nařízené penalty Sekula.

I když na některých hráčích byla trochu znát únava, šla obě mužstva do pokračování utkání s vervou. Domácí byli možná více na půli Peruce, Vlasák snížil. Ale i hosté si vypracovali mnoho velkých šancí. Žádná se však neujala. Nervozitu na hřišti zvýšil výkon rozhodčího. V 75. minutě neodpískal dle hostů jasnou ruku na úrovni malého vápna, následně odpískal poutový kop ve prospěch domácího celku. Z nařízené penalty Slavětín vyrovnal Veslým na 2:2. I nadále měla více gólových šancí Peruc, ale výsledek se již nezměnil. Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty, zápas ukončil ve chvíli, kdy tři hráči Peruce šli za půlící čarou sami na jednoho domácího obránce, takže jméno Bechynský teď v Peruci raději chvíli nezmiňujte...

SK Slavětín
A. Nipauer [-] - M. Zeman [-] , T. Hamáček [-] (46. J. Albrecht [-] ) , V. Zloský [-] , V. Roháč [-] , J. Nágl [-] , D. Vlasák [-] , K. Ondrášek [-] , J. Veselý [-] , L. Menhart [-] , P. Nagy [-]

FK Peruc
J. Košín [-] - P. Tůma [-] , J. Suchopár [-] , M. Košín [-] , R. Aichinger [-] - M. Kratina [-] (34. R. Horn [-] ) , M. Máša [-] , L. Linhart [-] , R. Sekula [-] - M. Peterka [-] , M. Čížek [-] -

ŽK: 37. T. Hamáček , 47. J. Veselý , 61. J. Nágl - 40. R. Aichinger , 66. M. Peterka , 69. R. Sekula .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Bechynský Tomáš - JANOUŠ Miroslav, HRAZDÍRA Břetislav (N).