22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dubá natahuje svou šňůru neporazitelnosti

27. J. Kamarád , 53. M. Vokolek , 77. M. Vokolek - 13. M. Heptner (vl.) , 89. M. Flieger
0

Před utkáním byla Dubá sedm bodů za Policí, takže dnešní zápas byl o vícero bodech, než jen o třech, pomyslně řečeno. Toho se Dubá chytila a domácí půdu potvrdila. Hosté nakonec nedokázali urvat ani bod...

Poločas byl 1:1

Oba celky začaly docela vyrovnaně, ovšem ne, co se počtů hráčů týče. Hostů bylo totiž jen deset. První branka ovšem nešťastně spadla do domácí sítě, když do pokutového území příšel centr z leva a hlavičkoval Heptner Milan, jenže do špatné brány. Hosté byli zadarmo ve vedení 0:1. Poté, po chybě hostů v prostředku hřiště, vyrovnal Jan Kamarád přesným zakončením ve 27. minutě. Stav tedy běžem prakticky znovu od nuly. Těžko říci, kdo byl v utkání lepším týmem, ale fakt je, že to byli domácí, kdo hráli o jednoho v poli více. Do šatny jsme již nic dalšího neshlédli a poločas skončil 1:1.

Dubá urvala výhru

Poločas začal velice dobře hlavně pro domácí. To když si v 53. minutě postavil na značku volného přímého kopu míč Miloslav Vokolek a krásně poslal střelu za záda brankáře. Ten samý hráč, domácí šutér Vokolek, vstřelil i branku na 3:1 a vskutku, branka stálo opět za to. Tentokrát se totiž trefil snad z půlící čáry a nedal brankáři šanci. V ten moment běžela 77. minuta. Faktem zůstává, že rozhodčí nepískal zrovna nejlépe a to na obou stranách. Poté přišla další chyba sudího a sice, když hostům neodpískal penaltu, která i podle domácích byla více, než jasná. Nakonec hosté přeci jen snížili a to v 89. minutě, zásluhou Miroslava Fliegera. Už bylo ale příliš pozdě na zvrat a domácí tak vítězí ve výsledku 3:2.

TJ Sokol Horní Police
Stanislav Kadlec (trenér Police): Přijeli jsme sem s tím, že není co ztratit. Oni byli navíc poněkud rozhádaní a to nám mohlo pomoci. Šancí jsme měli více, než dost, ale my jsme je neproměnili. Poté nám odcházeli síly a soupeř toho využil. Dneska tomu všichni dali to, co měli. Bohužel i přes to jsme chybovali a kvůli tomu prohráli a je to škoda, protože na ten bod, pro který jsme si sem jeli, jsme měli. Jmenovat nikoho nebudu, protože jsme dnes to bylo vyloženě týmové.